Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Coś przemówiło w myślach Delois

-Czyżby?

Naszyjnik sam jej się założył na szyję i zacząć ją dusić. Straciła na chwilę przytomność naszyjnik zdjął się i zniknął. Delois odzyskała po chwili przytomność jako zjawa


~~~~~~~~~~~~

Tymczasem na cmentarzysku słoni zjawiły sie owe skradzione przedmioty i zosłały włozone do małej klatki. za to Ballada została umieszczona razem z Whitem. Czarownik napisał na karteczce:

Konea

Jacob

Violetta

Nocturne

Delois

Loca

...


//Mam do was małą prośbę. Nie chcę żeby fabuła zależała tylko ode mnie więc chciałabym wtajemniczyć dwie, trzy osoby w plan działania i przydzielić im jedną ew. dwie postacie. Chętni?

Link do komentarza

// Ja też mogę! :D//

 

Delois obudziła się, zaczęła szukać naszyjnika wokoło i na sobie nawet pod ziemią. Jej palce delikatnie zapadały się pod ziemią. Zaczęła płakać, z jej nosa kapały kropelki łez które po chwili przemieniły się w krople krwi. Wstała, jej włosy były dłuższe, wyjęła z głowy tasak, krew powoli spływała po długich czarnych włosach. Śmiała się psychicznie trzymając tasak który ociekał czarnymi kroplami krwi. 

Link do komentarza

// Ja wolałabym być tylko Shaią i Locą..... WAIT! Cmentarzysko słoni? Co to Król Lew?//

- Loca gdzie jest reszta?

- N-nie mam pojęcia........ Shaia... pilnuj swojego księżycowego medalionu jak oka w głowie. W końcu to prezent od Tsuki. Bez niego stracisz moc i będziesz znów.....

- Człowiekiem...*pisnęła*

Edytowano przez LocaLoba
Link do komentarza

// ja mam (47631181- a piszcie do mnie ludzie :3), wiem, że istnieją, ale wiesz- te skojarzenia z TLK//

- G- gdzie mój medalion? Bez niego znów będę.... Tsuki mnie zabije.....

- Nie martw się. Bez medalionu wciąż mam magię. Ale.... maja druga strona.... * jej łapa zajęła się dymem. Po chwili dym zszedł odsłaniając całkowicie szarą łapę*

- Ja nie mogę. Nie mogę stać się bezlitosnym i szalonym potworem......

Link do komentarza

//Dobry pomysł Animal. Więc proszę o podania. Postacie to:

-Cienie(szepczą, teleportują się, nikt o nich za wiele nie wie),

-Wilkołak(wredny, wygadany i wesoły na zły sposób) i wampir(poważny i bardzo okrutny) [na ta parę przypada jedna osoba],

-człowiek-szaman-jasnowidz( mało mówi, a jak już to rymowankami,  genialny, potrafi uzdrawiać, lewitować itp. dzięki wielu cząsteczką magnetycznym w swoim polu magnetycznym {dla porównania zwykły człowiek ma średnio 40, papież 600, dlatego papież potrafi uzdrawiać, osoba o ponad 60 potrafi ściągać z innych na siebie choroby, a ten człowiek ma 1500 lub więcej})

W podaniu napisać: kim chcesz być i dlaczego?

Edytowano przez Bećka
Link do komentarza

Rozumiem że wybierane postacie będą złe.

Postać: cień/takajakbyzmora

 

Niewiadome imię, z wyglądu przypominający nic konkretnego, czyli taką jakby zmorę, ale silniejszą. Zmiennokształtny. Dokładne zamiary postaci są nieznane, wiadomo tylko że nie służy na korzyść Istot Paranormalnych.Pojawia się nagle i nic nie zapowiada Jego przybycia.

Dlaczego chcę mieć dodatkową postać? Ot, tak dla zróżnicowania, dla ulepszenia fabuły (Co dwa ludzie to nie jeden, nie żebym miała coś do Twoich, Becia zdolności narracyjnych - żeby nie było) i dla jej skomplikowania. Żeby oryginalne postacie nie miały zbyt łatwo. Żeby im życie uprzykrzyć - podstawowe zdolności czarnego charakteru.

 

* * *

- Jeśli dopadnę cię, a zrobię to na pewno, czeka cię coś gorszego niż wyrwaie języka - warknęła Zmora. Była pewna, że jej odpowiedź dotrze do oponenta.

Edytowano przez Nocturnal Light
Link do komentarza

 // Ja oczywiście chciałabym być tą jakże pasującą do siebie parą. Wilkołak oraz wampir po części stanowią mój charakter, więc będzie mi takimi łatwiej kierować, a zarazem wiele się nauczę. Styczność z takimi charakterami mam na co dzień, więc problemów z ich reakcjami nie będę miała problemów. Jestem również no-life'em, który cały czas siedzi przed komputerem oraz kieruję jedną postacią, która swoim jakże mało zawiłym charakterem, nie obciąża moich możliwości. //

Link do komentarza

//Ja może bym zrobił, ale niestety nie mogę (ludzie mnie wszędzie chcą...nie mam czasu) więc jakby co nie oczekujcie ode mnie nagłego pojawienia się nowej tajemniczej postaci :)

 

Jacob próbował się uśmiechnąć pocieszająco, ale nie udało mu się. Powiedział do Violetty

- Myślę że to jakieś zjawy...bo nikt nie mógł by się zbliżyć tak blisko niezauważony

Po czym usiadł na kamieniu i zaczął rozmyślać

Link do komentarza

Jacob zdziwił się tym pytaniem

- No...tak...ale potrzeba do tego jednej rzeczy...mocy...bez  niej możesz tylko patrzeć.

Po czym wziął jakiś kamień i go zmiażdżył 

- Jakbym miał tylko małą ilość mocy...to bym odszukał tą zjawę

Edytowano przez jacob.zvierz
Link do komentarza

// Ej ej Viol spokojnie. Nie dodatkowe postacie tylko te co wymieniła Bećka. Czyli cień, para wilkołak  wampirem oraz człowiek. Tylko te trzy opcje zostaną rozłożone na 3 wybrane osoby. Więc piszesz tą którą byś chciałabyś z całej tej 3 i dlaczego... Nie ma wymyślania swoich. //

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...