Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Z Delois nadal kapały ( a raczej z jej głowy) kropelki krwi, na ziemi zamieniały się w czarne krople i przepalały ziemie. Obok niej biegł mały króliczek. Zamachnęła się i tasak przeciął zwierzaka "nic" mu nie robiąc ( nie jest do końca zmaterializowana :<) . Zwierzak upadł, nie ruszał się.

- Za mało energii życiowej, za mało krwi! - Powiedziała rozwścieczona.- Kogo zabić?- Wyszła z szopy i zobaczyła grupę. Uśmiechnęła się, otrząsła z szału i powiedziała

- Głupi szał będę musiała tak przetrzymać w końcu teraz jestem silniejsza.

Link do komentarza

// Hai! ( tak!) //

 

Delois spokojnie szła( lewitowała) w stronę grupy wypalając za sobą trawę. Z każdym krokiem jej włosy dłużyły się o 1mm aż do kostek. 

- Co teraz robimy? - Zapytała ocierając miejsce blizny po naszyjniku.- Nie chcę go stracić.- Powiedziała patrząc w trawę, jej oczy też były inne bardziej puste, straszne, nienaturalne. Uśmiechnęła się pokazując swoje ostre jak brzytwa zęby, uśmiech był jednak fałszywy. 

- Mam tylko do was prośbę... uważajcie, podczas szału krwi i energii najprawdopodobniej będę próbowała zabić wszystko wokoło, ale jeśli przestane jeść w ogóle... Skradnę duszę najbliższym osobą... -Powiedziała smucąc się lecz po chwili dodała- Ale nie bliskim mojego serca, po prostu blisko mojej osoby. 

Link do komentarza

//Ee...dobra.

Chcę zostać szamanem.

Czemu??-No bo nikt inny się nie zgłosił,ja mam postać człowieka więc chciałbym mieć jeszcze jedną i po prostu będę pisał wierszem,czego kompletnie nie potrafię XD

No i jeszcze...Po prostu lubię mieć WIELKIE I WIELE zdolność,których mogę używać :3

Edytowano przez Ternos23
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...