Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Violetta bezszelestnie wkroczyła w zarośla. Usłyszała ciszy szelest liści. Podeszła tam. Poruszała się cicho ciągle dookoła rozglądając.

-Ta zjawa musi gdzieś być... -wymamrotała pod nosem. Nagle upadła.

-Au! -pisnęła. Jej dłoń wylądowała w krzewie cierniowym, który pojawił się znikąd. Usiadła i spojrzała na zakrwawioną dłoń. Zaczęła powoli wyciągać z niej ciernie sycząc z bólu.

Link do komentarza

Jacob szedł trochę dalej od Violetty by go nie zauważyła. Między cierniami przechodził bardzo powoli lecz czasami z jego ust dobiegł dźwięk bólu. Powiedział w myślach "Mam nadzieje że wiesz co robisz" Po czym wziął kosę i przyspieszył lekko kroku. Był trochę skulony, by obserwowanie było całkowicie niewidoczne.

Link do komentarza

Jacob był cały w kolcach i pokrwawiony. Był mniej więcej o 6 kroków od Violetty. Wreszcie schował się za drzewem i wyprostował. Kątem oka obserwował dziewczynę. Był jakoś zaniepokojony tą okolicą lecz nie wykazywał żadnych oznak tego uczucia. Powiedział cicho

- Auć..

Po czym wyjął magią wszystkie cholerne kolce

Link do komentarza

Loca nie mogła już powstrzymač przemiany. Mimo tego, że dzisiaj jest zaćmienie, brak medalionu wyzwolił bestię z wnętrza Loci. Mimo to w dalszym ciągu nie mogła przyjąć dwunożnej formy. Jej futro zszarało. Pojawiły się czarne znaczenia w kształcie cierni. Ledwo ją poznała z jej czarnymi wyliniałymi skrzydłami. Shaia spojarzała w jej szare, sztuczne, i pozbawione litości oczy. Nagle zagościła na nich zieleń Loca wyjęknęła:

- Uciekaj jak najdalej. Nie mogę cię stracić siostrzyczko. Jesteś moją jedyną rodziną.

Shaia bezsilnie wpatrywała jak ciepła zieleń jej oczu zmienia się na bezlitosną szarość.

Link do komentarza

Nagle na Locę spadła klatka. Klątwik wyrósł z podziemi koło Loci.

-Wypuszczę cię jak sie uspokoisz...

~~~~~~~~~~~~

Po chwili na środku polany pojawiła się kulka, Świecąca, lewitująca złota kulka. 

~~~~~~~~

Dobra już udało mi się coś wymyślić jeśli chodzi o off-topy

czerwonym będą zaznaczane offy

niebieskim będą zaznaczane akcje związane z fabułą, czyli akcje związane ze wszystkimi lub offy związane z fabułą fioletowego używać będę tylko ja lub ew. postacie nadzorujące fabułę 

przykady:

1)Usiadłam na ziemi - zwykły tekst

2)// Polecam książkę ,,Książę wampirów'' o istotach paranormalnych

3) Na polanę przybyła wielka fala i zmiotła wszystkich i wszystko

4) //Szukam postaci do kolejnej przygdy

~~~~~~~~

Za chwile to wszystko pojawi się w pierwszym poście :fluttershy5: 

Edytowano przez Bećka
Link do komentarza

?? Ehmm. To jakim w końcu jak ja mam niby pisać w imieniu Shaii? Ja miałam za nią pisać w kolorze  fioletowym //

-Loca z szyderczym uśmiechem seryjnego mordercy spojrzała się na klątwika.

- Chodź tu do Loci. Nie zrobię ci krzywdy.

Powiedziała uroczym głosikiem gdy Shaia zaczęła uciekać....

Edytowano przez LocaLoba
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...