Skocz do zawartości

Gdzie? Jak? I co jeszcze?


Recommended Posts

1. Sam, nie mam z kim. Ale nie wyobrażam sobie też oglądania premierowego odcinka na jakimś ponymeecie. Raz że bez napisów i mało zrozumiem, to jeszcze reszta hałasuje i nie da się spokojnie oglądać.

2. Na yt, na kanale Mystherii, albo kogoś innego, mam coś tam w subskrypcjach.

3. Różne przeróbki/parodie, MOV-y, kiedyś Poniatora ale coś przestał wrzucać, muzykę, pmv.

Link do komentarza

O, widzę, że mój nick padł tu kilka razy, więc i ja się wypowiem :P

 

Słucham? Najlepsza jakość filmów na całym YT, kontaktowa miła i ogarnięta osoba ( I jeszcze mózg rozje... yyyyy tego no, y na kawałki, że pisze w moim temacie :ajawesome: ); jak dla mnie filmy od Ciebie w połączeniu z tribute od Prilli111 (pełny nick, ale prawdziwa Prilla jest tylko jedna!) to combo które oddziela mnie od codzienności i pozwala cieszyć się MLP na ful!

 

I dzięki, że tłumaczysz, jesteś wielka!!! :pinkie2:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

1. Zazwyczaj sam, chociaż czasami wpadają znajomi/przyjaciele i wtedy oglądamy razem. Tylko że lepiej moim zdaniem samemu bo bardziej można skupić na fabule i jest lepsza przyjemność z oglądania.  

2. Telewizję omijam szerokim łukiem. Także na internetach, takich kanałach jak Mystheria itp.

3. Różne arty, parodie, rysunki i tak dalej. W fandomie jest bardzo dużo utalentowanych osób dlatego jest w czym wybierać. 

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...