Skocz do zawartości

Gdzie? Jak? I co jeszcze?


Recommended Posts

Wydaje mi się, że trochę za mało zostało powiedziane na ten temat, a jeśli gdzieś jest o tym mowa to raczej mało wyraźnie. Dobrze więc, do rzeczy. 

 

Ten temat nie jest stricte o pony, tylko o nas samych, a mianowicie...

 

1.Czy oglądamy MLP samotnie, z przyjacielem/przyjaciółką, drugą połówką, rodzeństwem, czy może w dobranej ekipie, bo samemu jest nam źle oglądać coś tak wspaniałego :forever_alone: ?  

 

2.Czy oglądamy w telewizji i wyczekujemy naszego serialu na mini mini, lansujemy się chwalebnym posiadaniem sezonów na płytach, czy oglądamy kucyki na YT, a jeśli tak, to na czyim kanale?

 

3.Co jeszcze poza oryginałem oglądamy związanego z serialem? A jest tego trochę, od fanstory po przeróbki.

 

Więc może zacznę. Wypada, skoro to ja tworzę temat.

MLP oglądam samotnie, nie bardzo mam z kim, a poza tym te chwile to rarytas którym nie dzielę się z nikim innym, mogę wtedy również komentować to co się dzieje w dowolny sposób i nikt mi nie powie, że mam siedzieć cicho.   

Całe 2 sezony obejrzałem z polskim dubbingiem na YT na kanale Mystheria22, jest u niej BARDZO wysoka jakość, a sama Mystheria odpisuje na komentarze, oraz pisze własne uwagi. Telewizor mam chwilowo niesprawny, więc problem punktualności z oglądaniem mam z głowy.

Poza oryginalnym serialem dużo serfuję po YT i przeskakuję z filmu na film, stałym elementem mojego oglądania są tribute wypuszczane na kanale Prilla111, dziewczyna jest mega kontaktowa, tworzy świetne filmy i do tego widzowie mają duży wpływ na to co tworzy. Po prostu żyć nie umierać, a raczej oglądać nie umierać!

 

No, a jak to wygląda u was? Piszcie. :aj5:

 

Jeszcze tylko dla przypomnienia:

1. Z kim?

2.a) Jak?

   b) U kogo?

3.Co poza? 

Link do komentarza

 

Jeszcze tylko dla przypomnienia:

1. Z kim?

2.a) Jak?

   b) U kogo?

3.Co poza? 

1. Sam, bo nie mam z kim  :ajsleepy:

2. a) Najczęściej w TV, ale np. 3 sezon na YT

b) Na kanale Mystherii, jest świetny  :pinkie2:

3. Oglądałem Frendship is Witchcraft (uwielbiam odcinek Read It and Sleep i piosenkę Princess of The Night), skucykowanego Doctora Who(ovesa)  :drwhooves:  i chyba nic poza tym  :lunathink:

Link do komentarza

1. Sam, bo nie mam z kim  :ajsleepy:

2. a) Najczęściej w TV, ale np. 3 sezon na YT

b) Na kanale Mystherii, jest świetny  :pinkie2:

3. Oglądałem Frendship is Witchcraft (uwielbiam odcinek Read It and Sleep i piosenkę Princess of The Night), skucykowanego Doctora Who(ovesa)  :drwhooves:  i chyba nic poza tym  :lunathink:

Jest ,,świetna", to raczej dziewczyna. No to mam co na YT oglądać. :pinkiesmile:

Link do komentarza

Świetny. Bo Merszyt miał raczej na myśli sam kanał, a nie Mystherię.

A wracając do tematu.

Oglądam sam, prawdę mówiąc nie mam z kim (jeden odcinek z kumplem oglądałem, pierwszy, ale nie że sami przy jednym ekranie, tylko przez skype'a i w tym samym momencie startowaliśmy), ale w to mi graj, bo ja nie przepadam za oglądaniem w grupie. Wyjątek stanowią komedie i niektóre filmy.

Oglądałem do tej pory na youtubie, na kanałach Mystheria i Mwerec. jak będzie dalej to nie wiem, bo słyszałem że Hasbro coś się dowala coraz bardziej do ich odcinków na youtube :(

Poza tym to chyba wszystko :D Czytam fanfici, oglądam fanowskie odcinki, słucham fanowskiej muzyki, przeglądam arty... No i grałem w kilka gierek mlp.

Link do komentarza

1.Sam albo z matką (Jej nawet muminki by pasowały. Urodziła się parę lat przed  "I wojenką planetarną" [2 lata starsza od brytyjskiej królowej] i żyje czasami misia uszatka :3 [i nie to nie żart, moja matka to okaz muzealny, ale dba o siebie i wygląda jak 50-60 latka])
2.a) Na YT
   b) na przeróżnych kanałach
3. fszystko :trollface:

 

PONY.MOV dr. i asystent PMVs and otter stuff :rainderp:

Link do komentarza

1. Odcinki? Sama, lub z młodszą siostrą ( :lyra3: ) No chyba że jest u mnie najprzyjaciółka lub kuzynka to oglądamy razem :)

2. Na kanale Mystherii :) Ja nie "telewizorowata" jestem...

  

3. Nie wiem czy to się liczy, ale słucham fików na kanale miśka. 

Link do komentarza

 

1. Odcinki? Sama, lub z młodszą siostrą ( :lyra3: ) No chyba że jest u mnie najprzyjaciółka lub kuzynka to oglądamy razem :)

2. Na kanale Mystherii :) Ja nie "telewizorowata" jestem...

  

3. Nie wiem czy to się liczy, ale słucham fików na kanale miśka. 

 

Liczy się, jest to jakaś aktywność w zakresie MLP. A Mystherię znają chyba wszyscy! :lunaderp:

Link do komentarza

Ten temat nie jest stricte o pony, tylko o nas samych, a mianowicie...

Nie nawidzę anglicyzmów. Nie można po prostu napisać "kucyk". Ale mniejsza o to. Po prostu jestem przeczulony na wszelkie feelingi gameplay'a, feelingi strzelania z broni, immersyjności gamepleya ociekające niesamowitym feelingiem i nastrojem survivalu. WTF? Nazwy własne to co innego. Ale taki bełkot? Przepraszam, zapędziłem się. O czym to miałem? Aha...

 

1.Czy oglądamy MLP samotnie...

Jestem typem gościa, który wszystko robi samotnie (bo nie ma z kim), nie licząc wizyt u lekarza. Także oglądam sam.  

 

2.Czy oglądamy w telewizji i wyczekujemy naszego serialu na mini mini, lansujemy się chwalebnym posiadaniem sezonów na płytach, czy oglądamy kucyki na YT, a jeśli tak, to na czyim kanale?

Mini Mini? A kysz! Przepadnij polski dubbingu! Przebić porażkę jaką były pierwsze części Harry'ego Pottera czy Zemsta Sithów? Kłaniam się nisko. A lans? Niby czym? Odcinki póki co oglądam na YT. Jeśli na eBay znajdę dobrą ofertę z sezonami 1-3 to kupię.

 

3.Co jeszcze poza oryginałem oglądamy związanego z serialem?

Na co natrafię na to bęć. Kwestia przypadku. Jak na coś trafię, to obejrzę.
Link do komentarza

1. Samotnie, bo jak wiele osób nie mam towarzystwa i z kim oglądać ;x

 

2. a. Tylko i wyłącznie na YT.

    b. Oczywiście, że u Mystherii :) Polecam ;D

 

3.  Wszystko co mi się spodoba, mov'y i inne takie rzeczy na YT ^^

Link do komentarza

1) Sama, kto by to chciał ze mną kuce oglądać.

2) Na Youtubie. Na różnych kanałach oglądam. Najczęściej w wersji angielskiej.

3) "Friendship is Witchcraft", przeróbki od Stalina CWHC.

 

... a tak w ogóle. Jest może jakiś inny język oprócz polskiego, w którym istnieje określenie na mniejszego konia, które pisownią ani brzmieniem nie jest zbliżone do słowa "pony" ?

Link do komentarza

1) Sam, lubię sam i to jest jedna z moich ulubionych chwil kiedy mogę się zanurzyć w tym cudnym świecie...

2) a)Na internetach(zgrywam na pendriva i podłączam do telewizora dzięki czemu mam kucyki w full HD ^^

    b) od kogo? Najczęściej od Phosiq'a, ale pamiętam czasy gdy od gościa zwanego Obssesion Octopus czy jakoś tak :rainderp:

3) no oczywiście jestem na forum, przeglądam FGE, ED itd. jednym słowem duuużo rzeczy.

Link do komentarza

1. sam. nigdy nie widziałem innego brony na oczy! może to wszystko sen...

2. na youtube na kanale mwerec

3. bardzo wiele. .mov, polskie PMV, molestia, whooves, stalincwhc, milion różnych drobniejszych przeróbek, my little witchcraft, wiele parodii i wiele innych rzeczy!

Link do komentarza

1. Sam jak większość. Niestety nie mam z kim. Ale z drugiej strony nie przepadam zbytnio za oglądaniem w grupie i komentowaniem w trakcie, więc może to i dobrze...
2.a) Na YouTube. Nie mam MiniMini na TV, a poza tym nie przepadam za polskim dubbingiem.
b) Początkowo chyba u Phosiqa, później u mwerec'a i Mystherii. Jak oglądałem 3 sezon gdy wychodził to oglądałem tam gdzie odcinek pokazał się szybciej  :cGfSS: 
3. Wszystko co się nawinie oprócz clopów i gore, w tym FanFici, arty, muzyka i różne przeróbki. Nie sposób spamiętać  :TWcU3:

Link do komentarza

1. Sam bo nie mam z kim a nawet jak bym miał to i tak wolałbym sam oglądać.

 

2.Pobieram odcinki HD z YT od Mystherii i oglądam na telewizorze przez pendrivea. Nie ma to jak położyć się w łóżku przed spaniem przy kucykach po ciężkim dniu  :rd11:

 

3. Nie cierpię żadnych przeróbek więc oglądam oryginalne kucyki.(nie jestem za bardzo w temacie ale jeżeli są jakieś fanowskie filmiki w których kucyki wyglądają normalnie a nie jak np. w PONY.MOV to proszę podać na PW) 

Za to kucykowa muzyka jest fajna a także radio na naszym forum.  :yay:

Link do komentarza
Za to kucykowa muzyka jest fajna a także radio na naszym forum.  :yay:

Nooooooooooooo, nasze radyjko jest naprawdę niezłe, fajnie by było móc odpalić je sobie w dowolnym momencie na mp4'ce czy telefonie... tyle,że na razie to sobie mogę pomarzyć, ale może i na to przyjdzie kiedyś pora... :x

Link do komentarza

1. Oglądam MLP wraz z moim starszym bratem. Odkąd mój brat poznał MLP, a było to ok. 2 tygodnie później niż ja, żadnego odcinak nie obejrzeliśmy osobno. Parę razy oglądałem odcinki u mojego kolegi, lub on u mnie, ale były to takie, które ja już widziałem, a on nie. Zresztą, dość rzadko dochodzi do takiej sytuacji.

 

2.w moim pakiecie telewizyjnym Mini Mini nie występuje, więc nie oglądam kucyków w telewizji. Jeśli chodzi o internet, oglądałem kiedyś odcinki u pewnego człowieka, imieniem Obsession Octopus lecz po jakimś czasie musiał usunąć odcinki pod pretekstem przyczepienia się Husbro o prawa autorskie. Potem zacząłem oglądać PhosiQ'a, gdyż wstawiał dość szybko odcinki o bardzo wysokiej jakości. Jednak internet na limit zmusił mnie do ściągnięcia wszystkich filmików w nocy, gdyż w dzień po 3 odcinkach już bym nie miał neta.

 

3. Przez neta na limit nie mogę nawet myśleć o oglądaniu czegoś na YouTube. Co najwyżej raz na ruski rok obejrzę coś, lecz i tak dużo fanowskich rzeczy mnie odpycha, a zwłaszcza coś takiego, jak seria .MOV. 

Link do komentarza
3. Przez neta na limit nie mogę nawet myśleć o oglądaniu czegoś na YouTube. Co najwyżej raz na ruski rok obejrzę coś, lecz i tak dużo fanowskich rzeczy mnie odpycha, a zwłaszcza coś takiego, jak seria .MOV. 

 

To może i dobrze, że Cię odpycha, bo inaczej to pożal się Boże i wielkie wyrazy współczucia by były. :RmpP9:

Link do komentarza

O, widzę, że mój nick padł tu kilka razy, więc i ja się wypowiem :P

 

 

1. Sama, choć po wstawieniu odcinka zawszę pojawia się masa komentarzy, a dodatkowo mogę wejść m.in. na to forum i przeczytać opinie innych i wtrazić własną, więc nie czuję się taka samotna.

2.a) Wielu ogląda u mnie, a więc gdzie ogląda Mystheria? Oczywiście w internecie. Wszystkie sezony oglądałam na youtube, ale nie miałam jednego, specyficznego kanału, który odwiedzałam. Po prostu wpisywałam tytuł odcinka w wyszukiwarkę i oglądałam pierwszy w dobrej jakości, jaki znalazłam, niestety żeby wypuścić tłumaczenia jak najszybciej zazwyczaj oglądałam i robiłam napisy jednocześnie, więc wyglądało to tak, że zamiast obejrzeć odcinek na spokojnie, oglądałam go kawałek po kawałku przez kilka godzin. Czasem udało mi się jednak obejrzeć odcinek wcześniej na live streamie.

   b) U siebie :P

3.W zasadzie wszystko co się da oglądać, od krótkich fanowskich odcinków, poprzez piosenki i dłuższe produkcje, aż po treści dla starszych :P

  • +1 3
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...