Skocz do zawartości

Co dalej?


Lemuur

Recommended Posts

W pamiętniku pojawił się pierwszy wpis, mamy zatem i pierwszą decyzję do podjęcia.

Idąc za radą Emosia, która wydaje mi się całkiem sensowna, nie zamierzam ograniczać was do ABCD, jeśli nie ma takiej potrzeby. Sami powiedzcie, jak myślicie, kogo Pinkamena ujrzy za drzwiami?

Najciekawsze propozycje trafią do ankiety, zaś z ankiety po uzyskaniu największej liczby głosów do pamiętnika.

Postarajcie się, jeśli zaskoczycie mnie swoją kreatywnością może nawet pomyślę o jakieś nagrodzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy otworzy drzwi, zobaczy panią mąke, która bezczynnie stoi przed drzwiami, pinkamena zacznie do niej mówić, na początku lekko przestraszona, pani mąka nadal stoi w bezruchu, na dworze pełno grzmotów, pinkamena zaczyna panikować, płacze, wrzeszczy na mąke, sama nie wie co mówi, zamyka drzwi. Stacza się pod nimi dalej płacząc. Nagle ktoś znowu puka do drzwi. Tym razem pinkamena wzięła krzesło i chciała po prostu skrzywdzić osobe ( rzecz ) molestującą jej psychike. Otwiera drzwi i widzi Twillight Sparkle. Przerażona, mokra i cała zapłakana stoi z krzesłem w kopytkach.

- Co cie tak we mnie przed chwilą przestraszyło? Ja chciałam tylko...

Pinkamena huknęła drzwiami.

tak na szybko ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drzwiami będzie... Pinkie Pie? Albo ktoś, kto wygląda zupełnie jak ona. Czy to tylko przebłysk z przeszłości? Czy też może podstęp któregoś z tak zwanych przyjaciół? Pinkamena stanęła zamurowana nie mogąc wykrztusić słowa. Wtedy... a)błyskawica przecięła niebo, a Pinkamena machinalnie mrugnęła. Kiedy otworzyła oczy, Pinkie już nie było. b)Postać stojąca w drzwiach potknęła się i upadła. Prawdopodobnie zemdlała. Pinkamena niewzruszona zamknęła drzwi. Wybierz sobie a lub b bo mi sie nie chce myśleć która wersja lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel
@Tarreth- Nie wiem, czy będzie to takie dramatyczne... W końcu pinka nie cierpi reszty z mane6, w efekcie czego, scenariusz układa się sam, podobny u wszystkich...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym głosem w ankiecie wygrywa pomysł Sada, czyli Pinkamena dostaje wiadomość o wypadku!

Dziękuję wszystkim za głosowanie i zapraszam do czytania dalszych losów Pinkameny, a także głosowania w ich sprawie!


Tym razem mam dla was tylko proste pytanie. Czy Pinkamena na prawdę oleje sprawę, czy jednak to nie da jej spokoju i zmieni swe postanowienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, po dość długim okresie ciszy ruszyłem historię, mam nadzieję, że choć trochę was interesuje i pomożecie mi pociągnąć ją dalej :P.

Tak więc czekam na pomysły! Do kogo należy głos? Co wydarzy się dalej? Liczę, że po raz kolejny popiszecie się wspaniałą wyobraźnią!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Po długiej przerwie w pamiętniku Pinkameny pojawił się kolejny wpis. Przyszła zatem także pora na was i waszą wyobraźnię! Co stanie się dalej, jak zareaguje Pinkamena? Liczę na waszą kreatywność!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjen, trochę się spóźniłeś:P Powinna zdecydowanie odwiedzić pogrzeb. Fakt, że nienawidzi ich wszystkich, nie powoduje nagle skasowania historii razem - a poza tym, to jednak trochę tragedia. Będzie jednak milczeć, a na stypie czy czymś nie zostanie. Przyjdzie, zostawi kwiatki i odejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A ja odpowiem przeciwnie do osob piszacych powyzej: Niech nie idzie, w koncu nienawidzi ich wszystkich i by sie tylko meczyla. A jesli juz pojdzie to niech nawrzeszczy na Rainbow za to, ze popelnila samobojstwa, i na swoich "przyjaciol" za to, ze za slabo sie starali pocieszajac Rainbow. Ale tak jak pisalem, lepiej by nie szla, widok martwej Rainbow moglby byc za duzym ciosem nawet dla nienawidzacej Pinkie. Albo moze tez pomyslec, ze Twilight sklamala piszac w tym liscie, by ona sama czula sie gorzej. (Dopiero teraz zauwazylem, ze pisze posta po Faith Fire ktory napisal swojego kilka miesiecy po ostatnim poscie. Faith, daje Ci lopate z brazu za odkop tygodnia :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem co zrobić po takim obrocie spraw. Pinkamena nie powinna przeprosić przyjaciółek. Byłbym za zrobieniem rodzaju retrospekcji. Niech porozważa trochę nad winą jej przyjaciółek. Jeżeli to was nie zadowala to nich najpierw obserwuje je z oddali jakby przygotowując się mentalnie do podjęcia próby przeprosin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...