Skocz do zawartości

Dzień dobry.


Dzyogas

Recommended Posts

Dzień dobry! Jestem (Piotruś!) Dzyogas ale znajomi mówią częściej na mnie Yogi (Dzyogas też mówią). Dzyogas wzięło się stąd, że mój brat ma ksywkę Yogi. Kumple się o tym dowiedzieli i zaczęli mnie tak również nazywać ale żeby nie zabierać bratu pseudonimu to wymyśliłem sobie "Dz" i "o" między "y" a "gas (hehe3 :| )". Bardzo ciekawa historia muszę przyznać. Mam 17 lat a Brony jestem od...nie wiem...nie pamiętam dokładnie ale coś między lutym a marcem. Nie byłem do bajki nigdy negatywnie nastawiony, po prostu jej nie oglądałem. Widziałem przeróbki StalinaCWHC, które mnie bardzo śmieszyły :F więc pomyślałem sobie, że może i sama bajka też nie jest zła. Odpaliłem pierwszy odcinek i zostałem na dłużej :| .

Tak w ogóle to konto na tym forum mam już trochę czasu ale jeszcze się nie przywitałem xd.

Moim hobby jest pisanie tekstów (

jest może profesjonalnie...ale jest...no...). "Specjalizuję się" (jeżeli można tak to nazwać) w utworach bardziej takich smutnych i mrocznych :| .

Telewizji nie oglądam :I . Nie słucham jakiegoś jednego gatunku muzycznego. Słucham to co uważam za fajne :| .

Mam nadzieję, że będzie nam się miło żyło :F.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Baw się dobrze :hug4: Również nie oglądam telewizji praktycznie, szkoda czasu :v. Masz jakąś ulubioną postać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Skoro już cię wyściskano, obdarowano uściskami i babeczkami  :aj5:  to nie pozostaje mi nic innego jak wywiązać się ze swojej tradycji - witania forumowiczów utworem trance. Dla Ciebie:

 

NMCSC519.jpg

 

 

PS. Kto wie z jakiej gry pochodzą sample "conected", "1 3 2" i inne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...