Skocz do zawartości

MLP: Fighting is Magic [gra]


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ktoś coś wcześniej mówił, że postacie się zawieszają, ale nie chce mi się szukać, żeby to zacytować. Zauważyłem, że jest to spowodowane przez jeden z klawiszów ataku (w ustawieniach wybiera się go po prawej na górze... Chyba). Jak nie używałem tego przycisku, to wszystko działało normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesza się tylko Rarity przy próbie leczenia, na resztę to nie działa a rarcie wystarczy trzasnąć żeby się odblokowała Z bugów z wyciekniętej wersji udało mi się zauważyć tylko tą zwiechę, kilka błędów z atakami u Twi, nieskończone combo u AJ i fajny bug z armatą u Pinkie (a dokładniej Pinkameny) Nawet nieskończona wersja ma niewiele błędów, w pełnej nie będzie się zapewne czego czepić ;] Co do CG... Podoba mi się nowa koncepcja lvlataku u Rarity, bo tym który my mamy nie da się spudłować ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Tak,to dokładnie ta wersja ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Widzę, że temat coś nie rusza się, więc może go rozkręcimy. ;p

A więc mam jedno pytanie, bo przeglądałem filmiki z tej gry i ludzie często grają RD, no i chciałem wiedzieć jak to możliwe?

Skoro RD i FS nie ma jeszcze w tej grze.

Jeszcze mam pytanie w sprawie ostatniej aktualizacji która wyszła 14 stycznia ( http://www.mane6.com/ ), bo chciałem się dowiedzieć o co tam chodzi, bo nie jestem bardzo dobry z angielskiego i nie czaję tego.

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...