Skocz do zawartości

MLP: Fighting is Magic [gra]


EmoTacoZ

Recommended Posts

Ja też się specjalnie nie ekscytuję, bo nie jestem fanem mordobicia. No i widać część jednak nie przeczytała nawet kawałka tematu. FS/RD jeszcze nie ma bo to alpha. Modelu RD jeszcze nigdy nie widziałem więc nie wiem czy będzie latać, ale chyba będzie się poruszała normalnie. Model FS już jest (i to od dosyć dawna) i ona chodzi po ziemi (a obok niej jej wierny przyjaciel Angel). Z pewnością będzie miała "the Stare".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jestem jedynym kolesiem, który nie czeka na tą grę?

Nope, mnie też ta gra w ogole nie kręci :P Nie bardzo mnie obchodzi co się z nią dzieje. Nigdy nie lubiłem tego typu gier, być może dlatego, że nie umiem w nie grać, w każdym razie, nie mam zamiaru zagrać w tą gre :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD i FS to pegazy, na pewno mają zupełnie inny gameplay niż reszta. Możliwe, że twórcy mają problemy z optymalizacją tych postaci - no bo latają, a walki w większości się toczą na poziomie 0 - kilku metrów n.p.m.

Ciekawi mnie jak to rozwiążą, fruwające bez przerwy pegazy to zupełnie inna walka, mogłyby być za mocne... No bo jak tu użyć takiego ziemnego Applebucka przeciw zasuwającemu po całym monitorze pegazowi - na jakąś przyziemną Rarity jest jak znalazł, ale na obiekt latający? :D

nie wiem jak będzie z RD (ona pewnie będzie miała większość combosów w powietrzu przy wyskokach/dashach), ale shy będzie przywoływać zwierzaki które będą wykonywać ciosy zamiast niej

@przeniosłem posty do właściwego tematu o Fighting Is Magic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra ogólnie jest spoko :D

Co do aktualnych postaci:

Applejack - w miarę dobra, tylko lassem ciężko trafić.

Pinkie - Jedna z lepszych, bo ma armatę i można zrobić nią infinity combo.

Twilight - Chyba aktualnie najsilniejsza. Bez wysiłku można rozwalić przeciwnika w mniej niż 20 sec.

Rarity - Daje rade. Ma te kryształy co z ziemi wylatują (czasami się bugują, bo to Pre-Alpha). I ma jeszcze wstążki które walą prawie na pół ekranu.

Część combo ścina na chwile grę np. Pinkie (lewo, lewo, (po dobiegnięciu do wroga)num7). Jak na Pre-Alphe to jestem zachwycony wynikiem :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję ostatnio pograć w wersję prealpha i powiem szczerze że jestem bardzo mile zaskoczony :P chociaż nie wiem czy to tylko u mnie ale mam zbugowaną Rarcię, tnz. nie rusza się bardzo często, dopiero musi dostać, a i tak pomaga to na jakieś 10-20 sek . :P apropo combosów, chciało by sie komuś wypisać kombinacje wszystkich jakie zostały znalezione :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję ostatnio pograć w wersję prealpha i powiem szczerze że jestem bardzo mile zaskoczony :P chociaż nie wiem czy to tylko u mnie ale mam zbugowaną Rarcię, tnz. nie rusza się bardzo często, dopiero musi dostać, a i tak pomaga to na jakieś 10-20 sek . :P apropo combosów, chciało by sie komuś wypisać kombinacje wszystkich jakie zostały znalezione :D?

Wiedz - mi kuce też mają głupie błędy i trzeba ich trzepnąć. Nagorzej kiedy obydwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co to ma być!?

Mógłbyś wysłać mi linka do tej wersji?Ja mam ciąglę tylko 4 postaci, więc to jest ta stara wersja.

Link do tej wersji raczej nie istnieje, to była wczesna beta gdzie postacie miały dużo błędów, RD tak naprawdę nie było a Fluttershy była w wersji testowej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...