Skocz do zawartości

VII Zgorzelecki Ponymeet


Cygnus

Recommended Posts

Siódmy zgorzelecki, wiecie o co chodzi.

 

Meet odbędzie się 13 lipca.

 

Wybieracie atrakcje, a listę będę uzupełniać JA! >: D

 

Oto i ona:

1. Thor (może)

2. Iretaj (może)

3. Fisk Adored

4. Gandezz (może)

5. Tak Bardzo Nie Wpisany Niklas

6. Emrą

7. Esiek

8. Xsadi

9. Lord Lordek

10.

11. Tacite + koleżanka irlandzka

12.

Badass #1 - Tisosek

 

Propozycje atrakcji:

1. Kebab za 8 zł (jestem za D: )

2.

Edytowano przez Dresosek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie nie będą mi wmawiali bycia organizatorem. Męcz się (buahahahhahaha).

 

A tak serio, to ja pojawię się na pewno. Gdyby było trzeba załatwić lokal, to właścicielka Plaza Bistro chyba mnie lubi. (tak na marginesie).

 

Żeby ci którzy (oni wiedzą kto) ostatnio narzekali, że w tym meecie za mało pony a za dużo rpg to proponuję zamiast narzekania na to podsunąć jakiś pomysł. (Nie, nie umiem wymyśleć tego sam, wybaczcie. Profesjonalnych zabawiaczy wynajmuje się na konwentach, a to tylko spotkanie towarzyskie w celu poznania lepiej osób z fandomu. Co udało się chyba dosyć dobrze. Na zdjęciach wszyscy są uśmiechnięci od ucha do ucha :rd11: ).

 

Co do daty, to proponuję znowu za 2-3 miesiące. Jak już ustalaliśmy wcześniej co miesiąc wychodzi dla przyjezdnych zdecydowanie za drogo.

 

To chyba tyle na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brr, co chwila mi się komputer psuje. Jak teraz mi się rozpadnie podczas pisania posta, to będę złym Emronnem. 

 

A dopisz Pan. Zaraz też jakieś czary napiszę w temacie poprzedniego Zgorzeleckiego - odnośnie tego "pony", na które się siadło jak mucha na klocka i przy tym upierało, że i tak te nie pasuje, bo kolor nie taki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za porządki, jakim prawem nie ma mnie jeszcze na liście, co?!

 

Co do atrakcji: nerdy biorą laptopy, tak zwani erpegowcy biorą planszówki/karcianki, reszta bierze cokolwiek albo i nic, nie szkodzi. A że zapewne znowu będziemy siedzieć w Plazie, każdy chętny będzie mógł się wybrać na kręgle/bilard i takie tam. Ja takim stanem rzeczy jestem zawsze całkowicie usatysfakcjonowany.

 

Za mało "pony" w tym (czy raczej tamtym) ponymeecie? Nie powiedziałbym. A nawet jeśli: ponymeet to wbrew nazwie spotkanie nie małych, kolorowych kucyków, ale ich fanów. Ci natomiast mogą mieć także inne zainteresowania, zresztą gadanie przez około 10 godzin tylko o kopytkach i słodkich oczkach potrafi każdego doprowadzić do zejścia z tego świata wskutek nagłego ataku cukrzycy. Znaj proporcją, mocium panie!

 

Moja propozycja daty (to zawsze ustalamy całą wieczność, zacznijmy więc już teraz): 2 lipca 13 lipca. Sobota tuż po wypłatach, więc lud pracujący nie będzie musiał się martwić stanem portfela.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio z tym lipcem? ;-;

 

Obawiam się, że jest za długi odstęp między jednym a drugim meetem zgorzeleckim. Tak przynajmniej sądzę i takie są moje odczucia. Porównując nas do Ślązaków (tam też bywam), to dochodzę do wniosku, że oni organizując się co miesiąc mają większe szanse na zżycie się ze sobą i zgranie niż my, spotykający się co dwa miesiące. Z czego potem wychodzą takie animozje jak teraz, bo jedni chcą coś innego, drudzy też coś innego... Ogólnie uważam, że jedno spotkanie na miesiąc powinno być lepsze. Z tą częstotliwością będzie szansa się jakoś tak ściaśnić bardziej. I tak, wiem, kasa tu gra pierwsze skrzypce, ale co Wam broni przychodzić na co drugi/trzeci ponymeet? One będą co miesiąc.

 

Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt, nikt nie nakazuje być na każdym. Częstsze organizowanie prawdopodobnie uszczupli grupę. Więc pytanie czy 20 osób co 2 miesiące czy (po jakimś czasie na pewno) 10-15 co miesiąc.

Takie moje trzy grosze.

No, chyba że sie mylę i frekwencja nam nie spadnie. Jednak ustalanie terminu musi mieć miejsce minimum 2 tygodnie nazad bo niektórzy (w tym i ja) muszą załatwiać sobie ten termin wcześniej. Niestety pracodawcy niektórych po główkach nie głaskają, ale dogadać się można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na początek informacja: na Fejsbooku mamy swoją grupę, tutaj macie link:
LINK

 

Teraz tak, im wcześniej tym lepiej... Przypominam o wybieraniu terminów siódmego meeta i o dyskusji na jego temat. Bo pewnie jak znam życie to robimy go w lipcu, niech was cholera. Padła propozycja od Xsadi by to był 13 lipca.

 

Co na to reszta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Lipca jest na pewno  lepszą data z kilku powodów m.in. :

- są to wakacje i ludzie nie mają szkoły

- jest po 10 - tym więc będą po wypłacie

- na chwile obecną na dolnym śląsku są podtopienia również u nas Nysa jest niebezpiecznie wysoka  ( powoli opada jednak ciągłe deszcze mogą utrudniać dojazd)

- jest więcej czasu na wymyślenie co by na spotkaniu zrobić.

 

A propos spotkań czyli meetu - ponymeet ja? Czym się różni meet od konwentu? Bo chyba ktoś tu przesadza wytykając nam ERPEGOWCOM ... halo to nie konwent tematyczny, że tylko kuce och! ach! 24/na dobe maraton o Equestrii. Meet to spotkanie fanów kucyków, są one tematem naszych rozmów, ale nie tylko. Wystarczy, że rozmawiacie o nich wciąż na forum, (bez urazy) jeśli tolerujecie i akceptujecie sesje prowadzona na forum o kucykach to czemu marudzicie jak są one na spotkaniu?

 

Dobra zamiast marudzić - co teraz też robię, pomyślmy na tym co można zrobić aby każdemu się podobało. Dobrze by było aby osoby które chcą przyjechać na "spotkanie" napisały choćby jedną propozycję od siebie co bym chciał/a, aby było na Zgorzeleckim Ponymeecie.

 

Ja osobiście chciałabym aby była możliwość ( tak jak na moim pierwszym a trzecim z-c) obejrzenia paru odcinków i pośpiewania ( mam sprzęt i ponad 400 piosenek nie tylko kucykowych) Gorzej ze znalezieniem na to miejsca. Chyba że udało by się w MDK - od razu na rzutnik program i na scenie by śpiewali ludkowie .^^ Wiem było by od groma hałasu i pewnie to nie wypali - ale taki jest mój pomysł.

 

Jest też propozycja aby ponymeet odbył się na dniach Jakubów - to jest ostatni tydzień wakacji, wielki festyn w zgolu, ale boje się że ludzie się tam zgubią - zwłaszcza po niemieckiej stronie.

Edytowano przez Xsadi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja tak tylko nieśmiało przypomnę: jak macie cokolwiek, co może zapewnić dodatkową rozrywkę na meecie (jakieś planszówki, karcianki etc. i naturalnie wszelkie akcesoria kucowe) - weźcie ze sobą. Bo a nóż, widelec spodoba się grupie i będzie fun.

 

Edit: Lokal jakiś załatwiony? Czy będziemy jak te łódki brodzić wśród fali łąk szumiących, wśród kwiatów powodzi? Jeśli to drugie, to proponuję pogonić zgorzeleckie pegazy, coby wszelkie chmurki na czas odpędziły.

 

Nie, żebym kogoś poganiał - ja jestem tylko małym, biednym Scyferkiem martwiącym się o los meeta :c

Edytowano przez S443556
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...