Skocz do zawartości

Punish and Enslave! - Barridace (Ares Prime)


black_scroll

Recommended Posts

No no... czyżby jej się zebrało na czułości? Widać dawno nie miała przy sobie prawdziwego ogiera. Całkiem miło spędzam ten wieczór... no nie, znowu ten koleś. Co za cham, trzymacie mnie, bo jak mu pieprznę to wyleci stąd przez okno. 

- Nie zapraszałem pana do tego stołu - powiedziałem spokojne, ale twardo. - Jeśli pan chce porozmawiać, to zapraszam jutro w godzinach mojej służby, a nie kiedy mam czas wolny. Dlatego poproszę jeden raz - odpuść pan ten stolik. I to już. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pegaz się wyszczerzył.

- Bo co mi pan zrobi? Pobije na oczach kucyków? Oni mnie nie widzą, jakby pan zauważył. Omijają mnie wzrokiem. Nawet jeśli mnie pan zaatakuje, panie Barricade, będą się skupiać nie na tym, kogo pan bije, ale na samym akcie przemocy, wobec biednego ogiera. Brutalność policji - zęby ponownie błysnęły. - Chcę tylko panu pomóc, a zachowuje się pan tak nieuprzejmie. No, ale skoro pan nie chce... - wstał z krzesła i ruszył w stronę toalet. Zaraz przyszła Rarity. Nie różniła się ani o jotę od tego, jak wyglądała przed wyjściem do łazienki.

- To co robimy teraz? - spytała uprzejmie, unosząc lekko prawy kącik ust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrr... niech no ja cię jutro spotka, pieprzony albinosie. Niech no cię spotkam...

 

Ach, jest i moja luba. Westchnąłem lekko, nadal podziwiając jej urodę. 

- O ile tu jest naprawdę przyjemnie, to chcę cię zaprosić na mały spacer po kolacji, mamy taką piękną noc, że szkoda było by ją zmarnować. W dużym mieście niesety bardzo słabo widać gwiazdy i Księżyc, a często pracowało się w nocy. 

Skończyłem swoją porcję jedzenia, i poprosiłem panią Golden Harvest o rachunek. Przyniosła kwitek, a ja zapłaciłem całość plus dorzuciłem mały nawpiwek. Trudno, najwyżej przez resztę miesiąca będę trochę pościł. Zaczekałem aż Rarity zje kolację, poczym wstałem od stołu i podałem jej kopytko.

- Zechce pani mi towarzyszyć, madame Rarity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...