Skocz do zawartości

XXIII Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

z otwartymi ramionami przyjmę każdą ilość pegasis w wieku powyżej 18-lat (a teraz to już trochę na serio było) xD

Bobule pls... ale z czym do ludzi? xD Bo argument nie jest dobr... oj nie jest, wybacz ;_;

Wiek? Wiek to tam pal licho, ważne by się dobrze bawić i coś rozwalić, a nie... o wiek się martwią. 

Co do pogody to liczmy na jakaś lepszą i śmieszniejszą, niż bywa teraz...

No i do zobaczenia na meecie :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co będę z moim towarzyszem na placu OMP przy dworcu kolejowym. Z tego miejsca czeka mnie 26 minutowa przechadzka do silesi. Jeśli ktoś będzie na dworcu ok. godziny 10:40 mogę chętnie po niego przyjść   :aj5:

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę dopingować, trzymając się z boku :TWcU3: do zobaczenia na placu letnim w silesi

 

btw: będą jakieś identyfikatory, jak na KPM 6.2, 6.3, 6.4 ?? lubię tego typu pamiątki z meetu, a to jest mój pierwszy na Śląsku.

meet jest za darmo (i na świeżym polskim powietrzu), więc identyfikatorów się nie przewiduje :P

może kiedyś. ewentualnie zapraszam na kolejny śląski zorganizowany meet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet moim zdaniem się udał w 200% :) Po tańcach w deszczu musiałem wrócić do domu, żeby się przebrać, ale oj tam :P Wszystko do końca deszczu było jak najbardziej zabawne i przyjemne, nie wiem jak później było, ale jeśli ktoś posiada jakieś zdjęcia to byłbym wdzięczny za podrzucenie ich tutaj ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...