Skocz do zawartości

XXIII Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

Meet moim zdaniem się udał w 200% :) Po tańcach w deszczu musiałem wrócić do domu, żeby się przebrać, ale oj tam :P Wszystko do końca deszczu było jak najbardziej zabawne i przyjemne, nie wiem jak później było, ale jeśli ktoś posiada jakieś zdjęcia to byłbym wdzięczny za podrzucenie ich tutaj ^^

 

Zgadzam się. Było naprawdę super. Dużo fajnych ludzi i niespotykanym często charakterem. Tak... chodzi mi o Stachula :rainderp: Walka na miecze otulinowe, rozmówki, rysowanie itd. Szkoda tylko, że deszcz popsuł niektórym zabawę  :fluttercry2: Czekam na następny meet lub konwent i na jeszcze więcej fun!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny super meet na którym byłem, dzięki wszystkim i widzimy się za 2tyg w Żywcu!!! 

 

 

btw: o to fotki, jeżeli chodzi o filmiki to jak będę mieć więcej czasu przerobie je jakoś i wrzucę na YT o ile będzie wasza zgoda   :TWcU3: potrzebują również trochę cenzury...

 

 

http://inex.ovh.org/pmkato.html <-- LINK

Edytowano przez Trigen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie tylko jedynym mankamentem są moje obolałe nogi. Deszczyk trochę pokropił i wziąłem darmowy prysznic :rainderp: Już czekam na następny meet! Tylko dlaczego na zdjęciach nie widać mojej gęby, jestem obrócony tyłem lub bokiem. Chyba aparat mnie nie kocha :fluttercry2:

Edytowano przez FlutterDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja ogólna: znalazł się toporo-młotko-dziadko do orzecho-obcęg. jak ktoś chce go odzyskać, zgłaszać się do mnie na następnym meecie

A toto nie było przypadkiem własnością Chemika?

 

Meet epicki, świetnie się bawiłem, pogadałem, zarobiłem przypinkę, oddałem kilka naklejków... Turniej naprawdę fajnie wyszedł i mam nadzieję go dokończyć na następnym meecie, szkoda tylko że nie mogłem zostać na aftermeecie   :grumpytwi:

Oprócz tego, dziękuję anonimowemu dla mnie bronemu za zalanie mi laptopa (Po części moja wina, że w ogóle zostawiłem go bez opieki) - stwierdził że ma wy-ekhm i kazał cię pozdrowić, więc jeśli to czytasz to nie mam urazy, to je Lenovo tego nie zalejesz (chyba).

Pozdrowienia dla wszystkich,

Rahmir von jeden-z-najbardziej-nieznanych-użytkowników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdę przecież możecie dopaść na FB, daje 150% pewności, że mówiła jak ma na nazwisko (biorąc pod uwagę jej wzrost, o ironio).


Meet się udał, plecy mnie przestały napierniczać (Dzięki Jednorożku :C), od Krakowa boli mnie gardło i dzisiejszy deszcz wcale mi nie pomógł w zwalczeniu ów bólu.

Also, wszyscy co brali udział w turnieju, na następny meet też wpaść, dokończymy drabinkę przegranych i wyłonimy ostatecznego zwycięzcę (O jeszcze dostaniemy sprzęt :C)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla was dwa filmiki,
Najpierw ten wspaniały growl o który mnie prosił Mikołaj Remin

http://www.youtube.com/watch?v=CnS2oPn7t_4

A teraz filmik z samego meeta, deszczu dokładnie.
 

http://www.youtube.com/watch?v=Dl94mfzH_rU&feature=youtu.be

Jak zwykle proszę o nicki i/lub imiona osób na zdjęciach, bo ja nie mam pamięci do imion i nicków.

Edytowano przez markatonc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up A tam mówisz... Ja oczekiwałem spotkać fajnych ludzi, z którymi można pogadać na różne tematy i nie zawiodłem się, poza tym atmosfera jak już mówiłem świetna, co już mi wystarcza do zaspokojenia moich oczekiwań co do dobrego meetu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...