Skocz do zawartości

XXIII Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

Ci co mają fb wiedzą od jakiegoś czasu. Ci co nie mają, to nie wiem, więc informuję.

https://www.facebook.com/events/466913250051992/

 

8 czerwca 2013 roku, godzina 12. Silesia City Center plac letni. Jak będę wiedział o jeszcze jakiś szczegółach dotyczących meetach to edytuję tego posta.

 

ps

Ktoś może dodać meet do kalendarza, bo ja tego nie ogarniam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomysł z mieczykami zostaje, tak? regulamin  :ajawesome: , zasady, etc, to będzie trze ustalić, jak ten pomysł ma wypalić 

Tak, spokojnie.Turniej się odbędzie.Jestem już w trakcie załatwiania broni. Regulamin trzeba jeszcze skonsultować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spokojnie.Turniej się odbędzie.Jestem już w trakcie załatwiania broni. Regulamin trzeba jeszcze skonsultować.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, bądź będziesz potrzebować przy stworzeniu regulaminu, to daj mi znać, a ja chętnie pomogę w wolnym czasie ^^ Plus chętnie bym się więcej dowiedział na temat tej broni i jak to będzie wyglądać :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapewne tak napisał. Wszak to bardzo ważna rzecz! Obchodzenie się z bronią jest czymś, co warto umieć, a jak się ma pierwszy raz w ręku nawet sztuczny miecz... to się ma głupie pomysły :ming:
Koniec offtopu, wracajcie tu do rozmów na temat meetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram ponownie sprzedaż przypinek, jak ktoś chętny pisać na pw. Stawka ta co poprzednio czyli 2.50 za sztukę. Na pw prosze o napisanie ilości przypinek, podesłanie grafik i opcjonalnie swoje uwagi. Tylko prosze się streszczać bo musze zamówić do wtorku inaczej mogę się nie wyrobić z dostawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...