Skocz do zawartości

Kolejny Bielski Ponymeet


Gość Zniszczyciel

Recommended Posts

Gość Zniszczyciel

 I chyba już nikt nie wie, który to :D Po raz kolejny w Bielsku Białej odbywa się Ponymeet, zbieramy się o godz. 12:00 w Galerii Sfera (Po stronie Bolka i Lolka). Ludzie jadący z Katowic i okolic- 8:50 jest zbiórka na Pl. Wolności (zawsze tak się jeździło i było dobrze :P)
 Tyle w zasadzie, bowiem planu meeta jak zwykle nie ma, total random, choć Bielsko zwykle jest większym zaciszem od Katowic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Ups! Wiedziałem, że czegoś zapomnę ^^'' Data to oczywiście najbliższa sobota, 25.5.2013
 ^ fixed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jako że to jest ostatni temat z Bielskim meetem jaki udało mi się znaleźć (już czekam na ksywę "archeolog") napiszę tutaj.

 

29.06.2013. Idąc na mój pierwszy w życiu meet spodziewałem się solidnej dawki nietypowych zachowań, oryginalnych ludzi i całkowitej dezorganizacji - wszystko w pozytywnych tych słów znaczeniu. Nie zawiodłem się! Że powtórzę za Trigenem: "po prostu Bronies".

 

Mimo stosunkowo małej ilości czasu, jaką tam spędziłem (przeklinam cię, życie zawodowe), było całkiem zacnie. Z góry przepraszam też wszystkich, z którymi nie zdołałem uścisnąć ręki/kopyta czy pogadać, ale nieśmiały dość jestem.

 

W każdym razie, pozdrawiam wszystkich, których spotkałem, jak i też tych, których tylko zobaczyłem... No i mam nadzieję spotkać was i zobaczyć znowu w najbliższej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to jest ostatni temat z Bielskim meetem jaki udało mi się znaleźć (już czekam na ksywę "archeolog") napiszę tutaj.

 

29.06.2013. Idąc na mój pierwszy w życiu meet spodziewałem się solidnej dawki nietypowych zachowań, oryginalnych ludzi i całkowitej dezorganizacji - wszystko w pozytywnych tych słów znaczeniu. Nie zawiodłem się! Że powtórzę za Trigenem: "po prostu Bronies".

 

Mimo stosunkowo małej ilości czasu, jaką tam spędziłem (przeklinam cię, życie zawodowe), było całkiem zacnie. Z góry przepraszam też wszystkich, z którymi nie zdołałem uścisnąć ręki/kopyta czy pogadać, ale nieśmiały dość jestem.

 

W każdym razie, pozdrawiam wszystkich, których spotkałem, jak i też tych, których tylko zobaczyłem... No i mam nadzieję spotkać was i zobaczyć znowu w najbliższej przyszłości.

 

Na mnie też pewnie będą wołać archeolog, nie mówiąc o warnie, :lunathink:

 

Zapraszamy na Śląski meet 6 Lipca, poznasz w tedy więcej...      Bronies, ale to bardziej, oni będą chcieli poznać ciebie, czyli osobę odpowiedzialną za tłumaczenie Crisis: Equestria (best fanfic ever!!!)

 

Wybaczcie też za chaotyczne pisanie, dopiero co wróciłem z afterparty w Żywcu, i wciąż dochodzę do siebie.

 

 

ps: (folia  :lunaderp: )

 

ps_two: Dlaczego nie było ogłoszenia na mlppolska o tym meecie w bielsku (29 czerwiec 2013)? :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie mam pojęcia czy ktokolwiek to przeczyta ale może byśmy zorganizowali kolejny bielski ponymeet :)

wiadomość napisana totalnie na spontanie xD 

Co myslicie o tym pomyśle?

 

Ktoś przeczytał, niestety mieszkam w Cieszynie, ale chętnie bym się przejechał do BB, jakby co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...