Skocz do zawartości

Przybywam do Equestrii!


Dragonia

Recommended Posts

Witajcie kucyki! Już zdążyłam przeczytać 4 fanfiki, zapoznać się z działem Nocnej Księżniczki i napisać kilka postów. Niestety nadal wielu rzeczy nie rozumiem ale zrozumiem. Prawda? :)

Imie me to Kinga, ulubiona postać to Luna, kocham fantasy i mam dusze artysty. Jestem leniwa (ale to nalezy do luckiej natury), jak mi się zachce to może zaczne pisać fanfik. :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezme ciacho. :P

Zdążyłam przeczytać Antropologie (a za 40stronową lekturę nie umiem się zabrać), Luna masz rasę inteligentnych istot w grzywie (czy jak tam szło), Klacz u kresu wieczności, I love you princess Luna.

Jak zrobić kucykowe emotki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pisaniu posta masz kilkanaście opcji pisania - czcionka, rozmiar i takie tam. Obok przycisku "moje media" masz taką uśmiechniętą gębę. Klik! i masz na dole listę emotek.Możesz też wpisywać ich kod, np. [dwukropek]muffin[dwukropek] = :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie młodą studentkę magi przyjaźni!

Pochwal się w wolnej chwili swą sztuką gdy przebijesz się przez tę pokrywę nudy (rozumiem to uczucie :twiblush2: ).

A forum ogarniesz z czasem, to nie jest takie trudne, wiem ,bo miałem podobne odczucia. Miłego ogarniania! Czy w skład duszy artystycznej nie wchodzi lenistwo?! Jasne, że wchodzi! Miło jest również widzieć kolejną fankę Luny, to tak fajna postać! Czy w skład twej natury wchodzi rysowanie? Miksowanie/tworzenie muzyki? :untz:  Wymyślanie poematów w postach?Jeśli tak to przyjmiemy Cię z podwójną radością! I łap 1 punkt popularności na dobry początek! :rainbowglasses:

Dobrej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże dawno tu nie zaglądałem. Witaj młoda forumowiczko, powierniczko smoczego serca! Ja, jaśnie Triste Cordis dar powitalny Ci przynoszę - barda na całym świecie uznanego, Dash Berlinem zwanego. Dla Ciebie i tylko Ciebie wykona ten oto utwór... ten tego (wybacz, rymy nie są moją mocną stroną) :twiblush2:  

 

 

EDIT. A co do opowiadań, pisz póki masz wenę i ochotę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...