Skocz do zawartości

Podróż w cieniach - Yusuf Tazim (Siewca YI)


Flutteryay

Recommended Posts

Imię (i przezwisko): Yusuf Tazim

Rodzina: Ojciec Abas (zginął), Matka Sofia, Brat Manuel.

Rodzinne miasto: Konstaponypol

Aktualne miejsce zamieszkania: Equestria

Gatunek: Ziemny

Wiek: 28 lat

Wygląd: Brązowy kuc z Czerwoną grzywą i ogonem. Zazwyczaj porusza się w biało-czerwono-czarnej szacie z kapturem, pod którą nosi żelazną zbroję.

Cutie Mark: http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.o...d=28389366

Specjalne zdolności: Wspinanie się po budynkach, duża umiejętność walką z ukrytych ostrzy, puginału i innych tego rodzaju broni.

Charakter: Honorowy i poważny, jednak w luźniejszych chwilach chętny do pogawędek i różnych historii. Walczy w imię jego bractwa.

Krótka historia: Yusuf urodził się w mieście daleko od Equestrii. Były tam ciężkie warunki z powodu kradzieży i zabójstw. Jego rodzina pracowała w porcie. Ładowali oni towary na transportowce. Kiedy Yusuf miał 7 lat jego ojciec Abas Tazim, zaczął go uczyć walki obronnej. Rankiem i popołudniem gdy jego ojczym miał wolny czas, walczyli na drewniane miecze i opowiadali sobie różne historie. Czas tak mijał latami. Kiedy ogier miał 16 lat biegał ze swoim bratem, który był starszy o 6 lat po dachach, wspinali się na wieże, uciekali przed strażnikami. Pewnego razu gdy Yusuf Tazim został zabrany przez brata do domu z wielką wieżą. Był tam ojciec ubrany w białą szatę z innymi kucykami tak samo ubranymi. Ojciec wyjaśnił mu, że są Assasinami, którzy zabijają różnego typu złoczyńców. Od początku nauka walki i wspinania się była zaplanowana, aby mógł dołączyć do bractwa. Kuc przyjął to z powagą i dołączył do zakonu. Służył tam do 24 roku życia. W jednym ataku jego ojciec został zatruty przez brata, który został wcześniej zdegradowany za pomyłkę. Yusuf chciał pomścić ojca i wyruszył w poszukiwania. Jednak nie znalazł go. Doszedł on do Obrzeży Equestrii mając 26 lat, aby skontaktować się z tutejszym bractwem i zostać najlepszym Assasinem. Kiedy zorientował się, że jego bractwo nie ma tu wpływów założył je i ustanowił się jego przywódcą. Gdy miał 28 lat postanowił wyruszyć w podróż, aby stworzyć kolejny zakon w innym miejscu.

Cel postaci (co chcesz osiągnąć): Znaleźć państwo, w którym nie ma Assasinów i zrekrutować ich tam, znaleźć nowe wyzwania.

Towarzysz (inny kuc lub zwierzątko):Brak

________________________

Bez żadnych wstępów, zaczynamy ;P

________________________

Delikatny wiatr wiał Ci prosto w twarz. Mimo późnej pory miasto tętniło życiem. Pełno gangów czających się w zaułkach, pewni siebie faceci podrywający każdą pannę przechodzącą obok. I oczywiście zwykli obywatele wracający do domu z pracy.

Ale musiałeś iść. To miasto, te kucyki... każdy ma odmienny cel i Twój wymaga stałego podróżowania.

Stałeś tak jeszcze przez chwilę na gzymsie wysokiego wieżowca z dala od spojrzeń ciekawskich przechodniów, ale naprawdę poczułeś, że czas goni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz rzuciłem spojrzenie na te państwo, w którym spędziłem 2 lata i jak wiele przygód tu przeżyłem. Kiedy na ulicy było bardzo mało przechodniów, wykonałem skok wiary do wózka z sianem. Wyskoczyłem z niego i pobieglem na północny zachód, przez który powinienem dostać się do Germany, w którym nie postawił kopyta jeszcze żaden assasin, a co najwyżej armia poniuszy. Nie oglądałem się, tylko biegłem przed siebie po dachach budynków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...