Skocz do zawartości

Rozkmina kuca


pepeh

Recommended Posts

A chodzi dokładnie DJ Pon3  znanego też jako vinyl scratch mam 2 pytania

1) to w końcu jak się nazywa DJ czy vinyl

2) to jest klacz czy ogier bo czasem trudno poznać :MJTQO:   A nie chce strzelać 

Wiem,że to banalne ale Ja po prostu nie wiem  :ajawesome:

 

Link do komentarza

Fani wykreowali te postaci, a Hasbro uczyniło je oficjalnymi. Taki przykład:

 

W jednym z odcinków pojawiają się dwie klacze siedzące na ławce. Jedna z nich siedzi w "ludzki" sposób. Od razu przyciąga to uwagę fanów. A że ma lirę na zadzie otrzymuje nieoficjalne imię - Lyra. (memy "sitting Lyra)

 

Fani pytają Hasbro jak nazywa się ta klacz. Ci dopiero po wskazaniu konkretnej sceny odpowiadają, że nie ma imienia. To po prostu zapchajdziura do sceny z wieloma kucykami. 

 

Lyra pojawia się w jednej z fal Blind Bagów jako Heartstrings. 

 

Fani biadolą.

 

W następnej Hasbro idzie na kompromis i wypuszcza BB z Lyrą Heartstrings. 

 

Mogę się mylić, ale taka była kolejność jeśli chodzi o Lyrę. 

Link do komentarza

@up, a dlaczego na forum o kucach ma nie być tej informacji?^^

To jak już się tak pytamy ,bo mi coś umknęło(co się zdarza u mnie nie rzadko), zastanawia mnie postać Celestii i Luny, znaczy chodzi mi o ich włosy, o co chodzi z tym, że kiedyś Celestia miała włosy jasnorózowe  a później jej się kolorystycznie urozmaiciły? Albo np z Luną, która w pierwszym sezonie miała niemgiełkowe włosy a później miała?

Link do komentarza

Są pewne rzeczy, które się wie od razu... jak ktoś nie ogarnia jak odróżnić kucyka od ogiera, to dla mnie jasny sygnał, że najwidoczniej człowiek nie oglądał serialu lub robi sobie jaja z użytkowników.

 

A co do włosów Luny (bo u Celestii to nieoficjalne) - Lauren Faust kiedyś tłumaczyła, że Luna po uwolnieniu się z ciała Nightmare Moon była osłabiona, w efekcie tego ukazała się jako źrebię. Z czasem odzyskała dawną energię (na zasadzie regeneracji, naładowania, odpoczynku) i w efekcie tego powróciła do stanu najprawdopodobniej przed zmianą w NM. W dorosłą wersję. Stąd istnieje teoria, że Celestia jako źrebię nie miała tęczowych włosów. A, że zajmuje się słońcem i ogólnie dobrem, przyjaźnią, wytypowano kolor różowy. Dodatkowym argumentem było powstanie postaci Molestii, która różowe włosy posiada.

 

W sumie ciekawe, jakie włosy będzie miała Twilight po pewnym czasie.

Link do komentarza


Po prostu nie wiedziałem że są wiki do seriali myślałem że tylko do gier

 

Spoko ;) jak coś nie miałem na myśli żadnych zarzutów ;)

 


A co do włosów Luny (bo u Celestii to nieoficjalne) - Lauren Faust kiedyś tłumaczyła, że Luna po uwolnieniu się z ciała Nightmare Moon była osłabiona, w efekcie tego ukazała się jako źrebię. Z czasem odzyskała dawną energię (na zasadzie regeneracji, naładowania, odpoczynku) i w efekcie tego powróciła do stanu najprawdopodobniej przed zmianą w NM. W dorosłą wersję. Stąd istnieje teoria, że Celestia jako źrebię nie miała tęczowych włosów. A, że zajmuje się słońcem i ogólnie dobrem, przyjaźnią, wytypowano kolor różowy. Dodatkowym argumentem było powstanie postaci Molestii, która różowe włosy posiada.

Ciekawe, ciekawe. Szkoda, że w serialu brakuje takich informacji... ponownie wyrażam nadzieję, że IV sezon trochę wzbogaci naszą wiedzę o naturze Equestrii.

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...