Skocz do zawartości

Niewidoczny kawałek logo gdy tło ma taki sam kolor jak napis.


Recommended Posts

Otóż jest taki mały problemik. Gdy obrazek który jest w górnej części strony ma tło w takim samym kolorze jak napis to nie widać napisu.

Przykładem jest:

2YE1r.jpg

Nie wiem ile jeszcze jest takich obrazków które zlewają się z napisem gdyż rzadko odświeżam stronę i nie zauważyłem więcej prócz jednego gdzie nie widać całego pomarańczowego "MLP". 

Nie jest to jakiś błąd który przeszkadza w funkcjonowaniu forum ale lekko wpływa na stylistykę.

Pozdrawiam, Yargoluś :lunaderp:

Link do komentarza

Inny kolor czcionki w logo nie wchodzi w grę gdyż jest to biało czerwone jak flaga. Wystarczy usunąć wszystkie obrazki z tłem które ma taki kolor jak czcionka lub przerobić kolor tła tych obrazków, zresztą czerwoni sami wiedzą co najlepiej zrobić :giggle:

Link do komentarza

Nie lepiej po prostu dać Kontury do Napisu?

 

To jest jakieś wyjście. Można tez przesunąć cień bezpośrednio pod napis, ale to raczej by troszku szpeciło logo ze względu na... jakby to ująć... "szczupłość" użytej czcionki.

Innym rozwiązaniem, które nie wymaga modyfikacji loga jest usunięcie tego tła i wstawienie jakiegoś innego w jego miejsce, bo fan artów z całym M6 jest na pęczki.

Można by też zrobić specjalny temat, do którego userzy wstawiali propozycje nowych teł... ale to tylko takie tam moje głośne myślenie. :P

Link do komentarza

Albo pod cały napis dać lekki cień.Też rozwiązanie i może nawet lepsze niż kontur?

 

Błagam Was, czytajcie posty swoich poprzedników :facehoof:

 

[...] Można tez przesunąć cień bezpośrednio pod napis, ale to raczej by troszku szpeciło logo ze względu na... jakby to ująć... "szczupłość" użytej czcionki. [...]

Link do komentarza

Sorry....łoś ze mnie. Jednakże pomysł nie najgorszy i myślę że taki cień można byłoby dodać nie do tekstu tylko do poszczególnych obrazów właśnie z tym białym tłem (że pod napis MLPPolska a nie wraz z nim). Wtedy tak ,jak kolega wyżej napisał nie szpeciło by to logo cały czas.

Link do komentarza
  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...