Skocz do zawartości

Elsword


Avro

Recommended Posts

Mangę widziałem - lolnope. Tyle w temacie

 

Właśnie skończyłem wbijać 15 lvl na nowej postaci(15 lvl w raptem 1h O.o) i muszę przyznać że jest zabawna. Mobilność maksymalna, 2 skoki i chodzenie w powietrzu @_@, cała gama ciosów z pokroju Crow control co będzie epickie w PVP a do tego, jak uprzednio z Chungiem, nowy system używania skilli - tym razem wybierasz którą z umiejętności na dany poziom chcesz zebrać, jedne ładują kule mocy inne je zużywają.

No i ta ogoniasta furia w chwili uruchomienia dopalacza lvl.3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aoba - jakiego, koreańskiego? Zapomnij, nie pójdzie ci na sofcie zachodnim. Wiem bo pamiętam ile musiałem się namęczyć żeby z kwitnącej wiśni mi na kompie chodziły. Odsiedź swoje, naciesz się panienką z dłuugą...włócznią i przyjdzie chwila że i kolegą sobie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w elsa dość długo i nie ciesze się Arą bo jest nią dosłowny spam na pvp. Do tego każdy używa 3 góra 4 combo na krzyż. Zostaję przy moich postaciach (VC 48lvl, IP 38lvl, BM 45lvl, InS 40lvl, DC 44lvl i właśnie zacząłem robić RF) sama Ara jest moim zdaniem nudna. Za to chcę i to bardzo Elesis GM za ten hyper active. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazing Heart - jesteś hardcorem. Ja to kasowałam wszystkie moje postacie co ledwo dobiły 20 lv :ming:

A propo Ary, ktoś może mi powiedzieć jak jestem słaba w skali od 1 do 10? c:

http://zapodaj.net/37c42edd97d8c.png.html

Włócznia +3

Reszta:

+2

+0

+0

+0 :ming:

Tia....A na PVP jestem naprawde zajebista.....~

Ewentualnie, chciałam wyglądać pro bez zmiany klasy XD

http://zapodaj.net/0513cb8e1dcd1.png.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP też masz jeden pasek XD

Te skille to do PvE czy PvP?

Jak do PvP to zawiodłam się na tobie ;/

Też grasz LH <333

Ogólnie moje postacie:

Raven-CocaColaZero VC lvl- 39

Ara-Yusuko LH lvl- 43 

Ja już w ogóle nie będę grała na PvP, nie ogarniam, jestę strasznię słabę, od razu dedam .____.

Wszyscy mają takie zajebiste postacie, a ja gram pare miesięcy (chociaż w tygodniu to chyba z 3 razy >.<) i od razu jak dojde do 30 lv to robie nową postać xD

Edytowano przez Aoba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dużo osób gra w elsworda :) No to teraz ja się przedstawię.

Eve, CBS 57 lvl

Elsword, ShK 44 lvl

Chunga to usuwam więc nie mam co o nim pisać xd

I jeszcze Ara, bez zmiany klasy bo czekam na LD :) 17 lvl

Oraz z niecierpliwością czekam na dalsze postacie które już są ( albo dopiero się pokażą ) na koreańskim elswordzie :D

Najbardziej wypatrzona przez mnie postać której jeszcze nie ma u nas jest "Add", czekam aż go dodadzą :)

 

I to już wszystko ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Wiem, że nie jestem może zbytnio w temacie ale grałam kiedyś dużo w elsworda lecz moje konto już jest pewnie zbanowane za nie wchodzenie na grę. I chciałabym zacząć trochę expić od nowa, tak to grałam Reną ale chciałabym się dowiedzieć jaka postać jest dosyć fajna do gry? Mam nadzieję że ktoś odpowie na moje głupie pytanie. ;w;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jestem może zbytnio w temacie ale grałam kiedyś dużo w elsworda lecz moje konto już jest pewnie zbanowane za nie wchodzenie na grę. I chciałabym zacząć trochę expić od nowa, tak to grałam Reną ale chciałabym się dowiedzieć jaka postać jest dosyć fajna do gry? Mam nadzieję że ktoś odpowie na moje głupie pytanie. ;w;

 

Większość ludzi poleca Eve Cesarzową, Elsworda (chyba wszystkie klasy) i Arę (chyba obie klasy). 

 

Osobiście grałam w to jakiś czas. Najpierw Eve, ale potem przeszłam na Ravena Weterana Ognia bo wyglądał po prostu przeprzystojnie  :cadanceawesome:

Ale potem spróbowałam znowu Eve NazoWandetę jednakże..no gra była zbyt ograniczona moim zdaniem. Większość przydatnych itemków dostępnych tylko w item shopie. Nawet pety, a dokładniej ich karma, która jest konieczna, były w item shopie i nigdzie indziej! Kochany Gameforge~ Do tego limit dziennego grania, mało osób na mapkach i zombie przy tablicach. Grafika ładna, postacie ciekawe, sam pomysł na grę spoko, ale przynajmniej polskiego serwera nie polecam. Wolę Aiona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Większość przydatnych itemków dostępnych tylko w item shopie. Nawet pety, a dokładniej ich karma, która jest konieczna, były w item shopie i nigdzie indziej! Kochany Gameforge~ Do tego limit dziennego grania, mało osób na mapkach i zombie przy tablicach. Grafika ładna, postacie ciekawe, sam pomysł na grę spoko, ale przynajmniej polskiego serwera nie polecam. Wolę Aiona. 

 

Jedyne przydatne itemy z IS to mounty, które i tak można dostać za walutę w grze, chociaż trochę drogo xd

Karmę dla zwierzaków można zdobyć z questa na początku gry, da radę z taką ilością do wychować zwierzaka do końca.

Limit gry jest dobry, kto by chciał noł lajfów w grze ._.

Mało, na małych lvl, dalej jest ich więcej.

Gram całkiem dużo, mam peta, nie mam karmy, bo nie jest mi potrzebna xd IS'a prawie nie używam, znam takich co w ogóle nie używają, dają radę, ja też.

Wystarczy ogarnąć grę, co nie jest łatwe, o dziwo xd

 

"xd" overload ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...