Skocz do zawartości

Taki tam mało ważny temat..


Siper

Recommended Posts

Chcę powiedzieć na koniec tylko tyle – Nie mam już siły na to wszystko, każda decyzja jaką popełnię jest zła i to ja wychodzę na [Pani lekkich obyczajów], którą potem wszyscy nienawidzą. Bo przecież jak chcę spokój na Shoutboxie i go wyłączę – Moja wina, bo wszyscy ucierpieli. Jak przy shitstormie poproszę o spokój – Moja wina, bo to nie jest shitstorm, a ostra dyskusja. Jeśli kogoś zbanuję słusznie – Moja wina, zbanowany jest adorowany, a ja jestem gimbusem i komunistą oraz otrzymuję groźby w moją stronę. Więc jeśli tak trzeba – odchodzę, chcę jedynie przeprosić resztę adminów, że tak postępuję, ale widocznie muszę. Jeśli to chociaż trochę rozpocznie naprawę tego i tak już ledwo żyjącego forum, to zrobię to bez wahania…

 

Rozumiem że Administrowanie forum przynosi ci pewną satysfakcję, ale czy faktycznie Administrator to twój CM?

 

Zobacz co się ostatnio na Wypoku działo, przykład pewnej administratorki pokazuje jaka to ciężka praca. Myślisz że warto wkładać całą swoją siłę w coś co może się odbić rykoszetem? Czy warto poświęcać czas który można przeznaczyć na rozwój swoich innych umiejętności?

 

Pragnę tylko powiedzieć żebyś tak bardzo nie przejmował się tym, że ludzie lubią narzekać i będą narzekać. Większość się przyzwyczai się do warunków, a ci co odejdą pewnie mieli też inne do tego powody. Mimo wszystko to i tak co po niektórzy zajdą sobie jakieś problemy żeby ponarzekać. Widzę że jesteś bardziej techniczny więc tym bardziej nie powinieneś tak się tym udręczać.

 

Co jest ważne, forum działa i jest funkcjonalne, a perfekcyjne nigdy nie będzie. Widzę też że straciłeś też siłę na 3D-Pony-Creator już 2 miesiące temu, chyba że to forum tak cię bardzo się zaabsorbowało.

Link do komentarza

Chcę tylko tak napisać, że nie odszedłem z powodu Oromisa! Powód był zupełnie inny, mianowicie zachowanie użytkowników po tym jak dostał bana. Owszem, gdyby nie jego  "zabawa" to pewnie nadal miałbym jeszcze kolorek, ale już od dobrych tygodni myślałem o tym. Ba, chciałem odejść już 15 maja, dowód? http://puu.sh/30jUh.png (Wulgaryzmy), ale Arjen mnie namówił bym został. Niestety, ale przed-wczorajsza akcja przelała czarę goryczy i całkowicie zniechęciłem się do pracy na forum. Dlatego prosiłbym o to byście nie oskarżali Oromisa o to co się stało, bo to nie była tylko i wyłącznie jego wina.

Link do komentarza

Kolejny drama thread Sipera. Kocham zapach tygodniowego popcornu po północy...

 

 

Dobrze tak wejść na forum i zobaczyć, że niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. :raritylaugh:

 

Jest jeden problem, mianowicie tym razem dotrzymałem słowa, Słonko.

Link do komentarza

Siper, nie musisz się przejmować tym, co mówią inni!
W sumie prawie nikt mnie nie zna na forum i to co piszę nie będzie miało większego znaczenia.
Lud ma Ci za złe, że banujesz jak leci?
Podejrzewam, że większość gimbusów, którzy Cię hejcą, nawet nie przeczytało ŚWIĘTEGO REGULAMINU!
A to już nie jest twoja wina...
Przecież nikt nie dostaje, co mu się należy bez powodu.

Jeśli podjąłeś już decyzję i na prawdę chcesz odejść, to droga wolna, ale niech to nie będzie spowodowane ''polaczkami'', gimbusami i po prostu dzieciarnią, którzy parę kroków obok są w stanie mocno nawymyślać na dany temat, tylko dlatego, że coś zostało im słusznie zabrane.
(Oni są zdolni do tego, a wiem, że fandom jest pełny tej zarazy)

Jako użytkownik tego forum przyznam, że to wielka szkoda, słysząc, że takie osoby odchodzą...
Forum ma poziom i go utrzymuje, gdyby nie sprawiedliwość i regulamin, to byłaby to strona, którą większość ludu omijałaby z daleka.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...