Skocz do zawartości

Mój OCek


Recommended Posts

oto Soft Rose : niezwykle kapryśny kuc (tak samo jak Golden Hills) przepraszam.

Imię : Soft nazwisko :

Rose

wiek :17

CM : Super jasna róża w świetlanej osłonie (znaczka na arcie nie widać) . symbol nadzwyczajnej uprawy kwiatów.

Historia : urodziła się na Manehatanie. potem przeniosła się i aż do 6 urodzin przebywała w Trottingam , gdzie znalazła swój talent : kwiaciarstwo i hodowla kwiatów. początkowo uczyła się od swojej matki lecz po dwóch latach zmarła. Soft miała wtedy 8 lat ; strasznie to przeżywała.w rok przed śmiercią matki jej rodzice się rozwiedli i po śmierci ukochanej osoby musiała radzić sobie sama. potem wróciła do Manehatanu i została księżniczką-burmistrzem . czemu? bo mianowano ją burmistrzem(w baaaaaaaardzo młodych latach dlatego że nie było starszych kandydatów) . tak dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków i mianowano ją księżniczką Wielkiego Miasta i byłoby tak do dziś tylko że ona tego nie lubiła. abdykowała. i teraz jest normalnym kucykiem z malutką rodziną. EDIT : jest to moja pierwsza więc...

]aqdcjx2po46p_t.jpg

Edytowano przez Kalejdoskop33
Link do komentarza

OC to nie tylko zdjęcie z wyglądem... To również opis charakteru,historia życia,opis umiejętności i wiele innych ... Owszem sam art może zostać nazwany OC,lecz jaki sens jest w tworzeniu tematu aby pochwalić się artem ? Uzupełnij Braki !

Link do komentarza

 

EDIT : jest to moja pierwsza ocka więc nie czepiajcie się ok?

Dlaczego mielibyśmy się nie czepiac? Myślę, że każdu chciałby usłysze szczere zdanie o swoim OC, no ale cóż... Mam nadzieję, że będziesz jeszcze edytowac?

Link do komentarza

Kreatywność na poziomie Super Ultra Low.

Żeby stworzyć taki wątek napisz więcej rubryk, np. umiejętności, co oznacza jej CM i jak go zdobyła, historia itd. Samym art to tak jakbyś napisała nic.

 

Pogłówkuj trochę i napisz historie i wiele innych rzeczy, w tym momencie nie ma co oceniać.

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...