Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts


PS. Zna ktoś dobry program, który pozwala na "nagrywanie" gry oraz komentarza? (coś w stylu Fraps, ale tam komentarz jest ledwie słyszalny)

 

Ja na frapsa hajsów nie mam, gameplaye nagrywam Open Boradcaster Software - bardzo fajny programik do streamów, razem z Downdraughtem/Forces112 używamy. Tam można sobie podbić mikrofon według uznania, ale i tak polecam zestaw: OBS do obrazu i dźwięków gry + Audacity do komentarza + VSDC Free Video Editor do sklejenia i obróbki całości (paczka dla biednych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na frapsa hajsów nie mam, gameplaye nagrywam Open Boradcaster Software - bardzo fajny programik do streamów, razem z Downdraughtem/Forces112 używamy. Tam można sobie podbić mikrofon według uznania, ale i tak polecam zestaw: OBS do obrazu i dźwięków gry + Audacity do komentarza + VSDC Free Video Editor do sklejenia i obróbki całości (paczka dla biednych).

 

Mam już program. Action! - trial 30 dni. Na test wystarczy :) Zgrywa od razu audio i wideo. Nie trzeba używać kilku programów na raz, a w przeciwieństwie do FRAPsa nie obciąża tak systemu. 

 

PS. Nie chcę, żadnej edycji audio. Chodzi o "spontan" :P Jeśli się uda, to wrzucę to na YT. Nie, to wywalę, odinstaluję Action! i wybiję sobie ten pomysł z głowy. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam aktualizacja:

 

Mini motor racing EVO  - wysłano do ATIMKOS
 
Pressure - wysłano do Dayan
 
Street Racing Sindicate 
 
RACE the WTCC Game - wysłano do Chief
 
Inquisitor Deluxe Ed - wysłano do Dayan
 
The First Templar 
 
Marine Sharpshooter II (czyli jak nie robić FPSów)
Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...