Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Witam. W temacie tym, możemy oddawać kody do gier na serwisy takie jak STEAM, Uplay czy Origin. Jeśli macie informacje o darmowych grach, wrzucajcie je tutaj. Założenia z 2013 roku zmieniły się radykalnie, dlatego w porozumieniu z administracją oraz innymi użytkownikami przedstawiam nowe.

 

Wszelkie uwagi czy sugestie, proszę kierować na PW. 

 

*** 

Zasady:
 
1. Podajemy tylko i wyłącznie tytuł gry. Wpisanie klucza, może zakończyć się lawiną postów: "nie działa"  :fluttersad:

2. W temacie tym oddajemy klucze, a nie sprzedajemy. 
3. Nie bierzemy gier na siłę, "bo dają". Ograniczajmy się do max 3-5 tytułów. 

4. Osoba oddająca kody ma pierwsze i ostatnie słowo. Tylko i wyłącznie od niej zależy czy otrzymacie klucz, czy nie. Proszę nie mieć pretensji jeśli nie otrzymacie gry.

5. Nie prosimy o kupno gier z bundli (zasada ta może ulec zmianie). 
 
FAQ
 

 

0. Masz kod do...  :huhwha:
 
Nie ma jej na liście? W takim razie, najprawdopodobniej nie.
 
1. Na jakiej zasadzie rozdawane są kody?  :rarity5:

Kto pierwszy, ten lepszy lub wedle "zasady listy". Szczegóły znajdują się poniżej. 
 
2. Kod nie działa   :fluttershy6: 
 
Ktoś już go użył i o tym nie napisał. Ewentualnie jest nieprawidłowy. Dajcie znać.  
 
3. Mam niewykorzystany kod. Może się wymienimy?  :lyra:
 
Takie rzeczy proszę ustalać poprzez PW

 

 

Proszę zapoznać się z niniejszą listą - LINK

 

Gwoli ścisłości - nie powstała ona, aby "wytykać palcami" konkretnych użytkowników czy odstraszać innych (jeszcze mnie wpiszą  :fluttershy: ). Ma charakter informacyjny. Dzięki niej, będziemy wiedzieli kto ile oddał oraz pobrał kluczy. Użytkownicy, którzy pobrali najwięcej kodów wracają na koniec "kolejki", ustępując miejsca innym ;) Oczywiście nie ma tu żadnego przymusu. Tylko i wyłącznie od osoby oddającej, zależy czy dostosuje się do tej zasady. 

 

Zasady mogą ulec zmianie:fluttershy3:

 

Ostatnia aktualizacja - 14.07.2015

 
 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nie chce nabijać niepotrzebnych postów, ale chyba muszę. Kod do Orc must die! mi nie działa, a nie widzę informacji że ktoś już go użył.

Najwidoczniej tak. Próbowałeś wpisywać w miejscu z kropką "zero" lub "o jak Olga" - nie wiem co to jest. 

 

A jeśli ktoś go wziął, to czy tak aż trudno napisać odpowiedni post? "Śmierć orkom - zajęte" Dla niektórych to najwidoczniej zbyt trudne.  :bemused:

 

EDIT. Spróbujcie teraz. Są dwie wersje. Z "zero" oraz "O jak okurcze"

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ani z O ani z zero nie działa, czyli pewnie ktoś użył i nie poinformował :/ Chociaż na steam piszą żeby zwrócić uwagę na L I 1 oraz V Y

No to mamy powtórkę z rozrywki. Już raz przez taki druk (czcionkę) użytkownicy musieli wypróbować wszystkie kombinacje! Nie pamiętam o jaki tytuł chodziło, gra by u mnie zadziałała, ale miałem dość męczenia się z wpisywaniem w ciemno czy to "L" czy "1". 

 

Jeśli faktycznie tak jest to:

 

1 może być L

3 może być 8

G może być 6

V może być Y

 

Dla cierpliwych polecam forum steam, lub markolf.pl

 

Osobiście uważam, że kod został zużyty. Jeśli dalej tak pójdzie (nie przyznawanie się do wzięcia kodu) to zrezygnuję z całej tej "imprezy"  :MJTQO:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Zapowiedź dwóch gier - najbliższy wtorek. Być może kupię sobie jakiś Bundle bo ostatnio wiele się tam dzieje, a jest kilka tytułów, które na bank u mnie nie ruszą)

 

-RUSE PL (wymagany Steam oraz konto UPLAY)

-Shank 2 ENG (Steam)

 

PS. Kody dodam gdy tylko je dostanę. Możliwe kilkudniowe opóźnienie. Zasada taka sama jak poprzednio. Kto pierwszy ten lepszy. 

 

I jeszcze jedno. Poprzedni kod jest nadal aktualny. "Niepoprawny kod produktu" oznacza, że nadal można go użyć. Problem w tym, że dzięki "wspaniałomyślnej" drukarni O może być zerem, "eL" "1" ... To nie pierwszy raz. Mieli to naprawić, ale widać mają czytelników pod ogonem. Tak czy inaczej jeśli ktoś ma cierpliwość może bawić się w sprawdzanie wszystkich kombinacji.  :crazy:

PS. Osoba która przejmie kod jest zobowiązana do napisania odpowiedniego postu.   :hmpf:

PS2. Jeśli drukarnia po raz kolejny nawali dam sobie spokój, no chyba że lubicie bawić się w Enigmę. Dajcie znać. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisałem je uważnie, sprawdzając kilka razy. Niestety jak już pisałem taka sytuacja już raz miała miejsce. Wtedy napisali, że to wina drukarni, a konkretnie czcionki. Na początku na forum tłumaczono, że to "pojedyncze przypadki"... ale gdy pojawiła się masa "pojedynczych przypadków" przyznano się do błędu. Wówczas kod był jeszcze bardziej nieczytelny. 

 

Spróbujcie ostatniej kombinacji:

 

L3F25-PDMVH-0IC9M

 

 

Ten kto weźmie klucz niech łaskawie napisze, że to zrobił (o ile zadziała) ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... Zmodyfikowałem nieco pierwszy post. Teraz będę numerował gry. Jak nie trudno się domyślić skreślony kod oraz dopisek "użyty" oznacza, że kod jest nieaktualny. Po dodaniu 10 tytułów będę prawdopodobnie kasował wykorzystane gry. Po co mają zaśmiecać post. Zobaczymy jak to będzie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano zabrali prąd. Podobno wymiana czegoś tam... grubsza sprawa. Oczywiście spółdzielnia nie raczyła wywiesić stosownych ogłoszeń.

Steam to jednak "zabawna" aplikacja. Myślę sobie, skoro nie ma internetu to jaki problem? Włączę tryb offline... A takiego! Może GOG jest droższy, ma mniej gier, ale przynajmniej nie jest tak upierdliwy. Takie tam porównanie (zrobione w trybie "rage")
 

2yv56wn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...