Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Torchlight za darmo przez 48 godzin! Bierzcie póki dają!
 
Serwis GOG, angielska wersja językowa (ale są chyba spolszczenia w formie modów) - jeśli pobierzecie w ciągu tych 48h gra będzie wasza na zawsze. I to w formie zwykłego instalatora (można nagrać na DVD). Na forum są fanowskie okładki. POLECAM
 
Ściągnij Torchlight za darmo!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dodaję dwie nowe gry:

Jagged Alliance: Back in Action PL - Steam - z tego co napisali, gra jest jakimś remakiem

From Dust - uwaga, to kod do UPlay. Nie wiem czy można pobrać grę czy trzeba mieć egzemplarz na płycie. Tak czy inaczej oddaję kod w dobre ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja się wtrącę z innej beczki: jakiś czas temu była informacja/plotka, o tym, iż Valve planuje wprowadzić na steamie możliwość wypożyczania gier. Jeśli stałoby się to faktem, byliby chętni na takie wymiany? Mam kilka gier w które nie gram, część z humble-bundle, inne z jakichś mega promocji, więc mógłbym się nimi w jakiś sposób "wymienić" wypożyczając je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić CDA - dla kodu PS+, także klucz do Dead Island na pewno się pojawi (o ile to steam).

 

A co do wymiany to pierwsze słyszę i wątpię czy w ogóle możliwe w realizacji. Skoro UE powiedziała, że po kupieniu gry możemy zrobić z nią co chcemy (w tym wymienić) to na dzień dobry zmienili regulamin - zakaz pozwów zbiorowych. Valve zarabia na wszystkim, tylko nie tworzeniu gier. Skoro w tym roku nie było ich na E3 to wątpię czy szybko - o ile kiedykolwiek ujrzymy kontynuacje Half-Life, L4D czy Portal. Tym bardziej, że tegoroczne targi były idealną okazją do chociażby dania nadziei. W końcu ujawniono wszelkie tajemnice związane z konsolami nowej generacji. Ja tam przestałem czekać. Niech dalej sprzedają czapki do TF2.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...