Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Welp... Sam mam na steamie ponad 200 gier... (230coś jeśli mnie pamięć nie myli) z czego ograłem w pełni może z 15. Reszta jest kupiona na czas kiedy będę miał lepszego kompa (bo taniej było a wiem że ogram. Np. taki TES) albo właśnie kupowałem cały Bundle dla 1 gry (bo też taniej)

Ze swojej aktualnej biblioteki steam ogram w przeciągu 2 lat może ze 30-40 gier (łącznie z tymi co już skończyłem), reszta tam po prostu będzie bo nic z nimi nie mogę zrobić :v

A sama biblioteka też będzie sie powiększać z czasem

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest tak że poprostu nie mogę patrzeć na te biedne gry wystawiane za tak niską cenę i muszę te biedactwa przygarmąc do swojego haremu :D

 

BTW, Draques poza forum, pewnie przysiadł do swojego fica i ostro jedzie ze stronami żeby się do niedzieli wyrobić :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Po raz pierwszy w życiu autorzy ZAWYŻAJĄ wymagania gry. Mimo, że gra 1953 KGB... kilka razy kosztowała grosze na wyprzedażach nie brałem jej. Nie wiedziałem, że jest demo. SzymonL podesłał mi kod do niej. Chciałem sprawdzić grę z "innego źródła" zanim oddam kod z powrotem (niech ktoś inny skorzysta). A tu niespodzianka. Demo, które działa bez najmniejszych problemów. No żeby zawyżać wymagania... "beszczelni i fstrętni!"  :derp5:  

 

Edit. A tak na serio. Mogli wrzucić to demo na steam.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chciwa oraz lubie strategiczne gry więc proszę o :

- Magicka i Crusaders Kings

- 2 DLC do Magicka

- Organ Trail - Director's Cut

- Dead Hungry Dinner

- Party of Sin

- Bionic Dues

oraz The Void dziękuję jeśli je dostane :).

 

Wysłałam ci zaproszenie na steam'ie żebyś odebrał nieobowiązkowy haracz :D. SzymonieL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ATIMKOS

Poprostu musisz aktywować ten klucz na origin: "I-LOVE-THE-SIMS".

Właśnie przed chwilą o tym przeczytałem :P

EDIT:

Szkoda tylko ze nie można wybrać jakie dodatki chcę zainstalować o ile to naprawdę daje grę ze wszystkimi dodatkami.

Edytowano przez ATIMKOS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swego czasu dostałem premierę do recenzji... ale się z tym męczyłem. Jakieś kolory, gesty (które nie zawsze działają)... dziwna gra, dla ludzi o dziwnych gustach :rainderp:

Owszem jest to dziwna gra ale trzeba w niej myśleć w połączenie z dziwną logiką lubię takie gry inne od innych ja też jestem trochę dziwna więc nawet pasuje :rarityderp:

Nie mówię teraz o tobie, chodzi mi raczej o te listy

http://puu.sh/ao1OZ.png

http://puu.sh/ao1SB.png

http://puu.sh/ao1UU.png

Rozumiem chcieć kilka gier... Ale 31? To nie jest chiński bazar -_-

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Wiem że jestem zachłanna jak każdy wziełam 21 gier i ja w nie gram gry które wziełam są głownie logiczno/strategiczne nie są długie i do tego proste i łatwe w przejściu sorki :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem trochę dziwna

 

 

 

Wiem że jestem zachłanna

 

WAT?

To ty w końcu jesteś chłopakiem czy dziewczyną? -.-'

Bo patrząc na profil (i znaczek )  to - chłopak - a tu się wypowiadasz jako dziewczyna, wyjaśnij mi ta zagadkę.

 

Nie robiąc Offtopu to sią wypowiem:

Wielkie dzięki za te gry, dzięki tobie mam już ich koło 30 i myślę, że mi wystarczy na duuuugi czas. Najbardziej jestem uradowany z "To The Moon"

Jesteś świetny, prawdziwy element szczodrości :x

Edytowano przez SWAGGER aka JakubPonyStep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAT?

To ty w końcu jesteś chłopakiem czy dziewczyną? -.-'

Bo patrząc na profil (i znaczek )  to - chłopak - a tu się wypowiadasz jako dziewczyna, wyjaśnij mi ta zagadkę.

Pisze z konta brata. Przy okazji, jeśli ktoś gra w MLP lub Real Racing 3 na Androidzie, to może mnie dodać do znajomych żebym miał kogo objeżdżać :laugh:Szymon L

 

Edit: Nie mam Asphalt 8

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, jeśli ktoś gra w MLP lub Real Racing 3 na Androidzie, to może mnie dodać do znajomych żebym miał kogo objeżdżać

 

a masz może Asphalt 8?

Edytowano przez SWAGGER aka JakubPonyStep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj, bo może się komuś przydać, a nie będę tworzyć nowego tematu.

Do 31 lipca 2014r na platformie Origin można za darmo dodać do konta grę The Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami.

Wystarczy wpisać specjalny kod w polu wykorzystaj kod produktu

A kod brzmi:

I-LOVE-THE-SIMS

Życzę miłej gry

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj, bo może się komuś przydać, a nie będę tworzyć nowego tematu.

Do 31 lipca 2014r na platformie Origin można za darmo dodać do konta grę The Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami.

Wystarczy wpisać specjalny kod w polu wykorzystaj kod produktu

A kod brzmi:

I-LOVE-THE-SIMS
Życzę miłej gry

@ATIMKOS

Poprostu musisz aktywować ten klucz na origin: "I-LOVE-THE-SIMS".

Ej ludzie, simsy za frajer dajo na oryginie, pewnie nikt nic nie wie więc powiem hurrdurrderp :drurrp:

Tapnięte z tej pieprzonej niedziałającej cegły jaką jest Xperia Tipo

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Pobiera się bez problemów i zawiera chyba wszystkie dodatki bo instalator "waży" swoje. 12 GB o ile dobrze pamiętam. Najbardziej ciekawi mnie dodatek Zwierzaki. Ciekawe czy tak jak w "trójce" można wcielić się w psa / kota i zdemolować chałupę  :suspicious:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...