Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Ciekawe czy tak jak w "trójce" można wcielić się w psa / kota i zdemolować chałupę :suspicious:

Nie wiem jak w trójce, ale tutaj pies i kot są simami, których sie jednak nie kontroluje, ale ludzie mogą je tresować, wyslac do pracy itd. Natomiast takie zwierzęta jak przerosniety chomik czy papuga (takie w klatce) mozna karmic, czyscic "domki" i bawic sie z nimi.

:)

Sory za offtop.

Wysłane ze zlagowanego LG-E610

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xcomy rozdaję. Gratis, za Darmo nic za nie nie chcę :v tylko przyznać się jak któryś weźmie

 

https://www.humblebundle.com/gift?key=5BrymamynUX5nk8u <----X-COM: Apocalypse Poszło

https://www.humblebundle.com/gift?key=SnT38DyqGSCA62HG <----X-COM: Enforcer Poszło

https://www.humblebundle.com/gift?key=qSy8tFbCrBAA2AD6 <----X-COM: Interceptor Poszło

https://www.humblebundle.com/gift?key=tRtqk7dmrZpGkrsU <----X-COM: Terror from the Deep

https://www.humblebundle.com/gift?key=wrnnHS6UDckhzzx5 <---- X-COM: UFO Defense Poszło

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam niby zasady tematu... ale ma ktos HalfLife 2 na zbyciu? Albo "pożyczyć" na Steamie?

@EDIT

Zresztą juz niewazne. Przepraszam za własną głupotę, którą okazałem przecząc samemu sobie:

Znam niby zasady tematu... ale

Wysłane ze zlagowanego LG-E610

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Słyszałem, że UFO Defense to pierwsza i najlepsza część. Chętnie wypróbuję, a zarazem niechętnie gdyż właśnie zabrałem komuś szansę w nią zagrać.

Przepraszam i dzlękuję :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeglądałem sobie znowu listę gier do oddania... więc czy mogę prosić o dane tytuły (o ile są jeszcze dostępne):

-Knytt Underground

-Clickr

-Ultratron

-Chime

-Rhythm Destruction

To wszystko. Mam nadzieję, że nie przesadzam ;-;
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, przeglądałem sobie znowu listę gier do oddania... więc czy mogę prosić o dane tytuły (o ile są jeszcze dostępne):

-Knytt Underground, ClickrUltratron, ChimeRhythm Destruction

To wszystko. Mam nadzieję, że nie przesadzam ;-;

 

Spoko :P

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w trójce, ale tutaj pies i kot są simami, których sie jednak nie kontroluje, ale ludzie mogą je tresować, wyslac do pracy itd. Natomiast takie zwierzęta jak przerosniety chomik czy papuga (takie w klatce) mozna karmic, czyscic "domki" i bawic sie z nimi.

:)

Sory za offtop.

Wysłane ze zlagowanego LG-E610

 

Tylko zmarnowałem miejsce na dysku. W trójce można wcielić się w zwierzaka i nieźle "trollować". Nie ma to jak oznaczyć lodówkę jako swoją własność, pogryźć nową kanapę, czy zrobić sami wiecie co gdy właściciel je obiad, albo rozkopać ogród. Oczywiście możemy takiego "ludzia" ugłaskać tuląc się do niego. Przestanie być wściekły. Ale tylko na chwilę...  :TaTds:

 

Polecam serdecznie Chime. 

 

EDIT: Dziękuję za info o kolejnym milionie kluczy :)

 

EDIT 2. Myślałem, że to jakaś nowa gra. Kontynuacja GTR lub Race, a tym czasem to po prostu Race 07 + kilka dodatków, które posiadam. Jeśli ktoś się nie załapie:

 

Race Evolution (Race 07 + kilka dodatków): BEZPT-4LG88-G5VLT

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem swego czasu AW - uroczeko znaczka nie urywa.

SPRZECIW!!! Nie słuchać go, bredzi od rzeczy :) Specjalnie przechodziłem drugi raz żeby zebrać wszystkie strony, razem ok 40h i wcale się nie nudziłem, w mojej opini najbardziej klimatyczna i jedna z najlepszych gier w jakie grałem, na równi z Tomb Raiderem z 2013.

100%

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZECIW!!! Nie słuchać go, bredzi od rzeczy :) Specjalnie przechodziłem drugi raz żeby zebrać wszystkie strony, razem ok 40h i wcale się nie nudziłem, w mojej opini jedna z najlepszych gier w jakie grałem, na równi z Tomb Raiderem z 2013

100%

Gdy ukończy się Silent Hill 2 dziesięć razy, a Silent Hill 3 pięć razy, wymagania wobec tego typu gier wzrastają. W mojej opinii AW zasługuje na 7/10. O ile fabuła jest znakomita to walka... no cóż. Gra cierpi na syndrom "# ile jeszcze?" A moment

z kombajnem, koparką (nie pamiętam) był niesamowicie komiczny. Prawie tak jak w Cars. HOOOONK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ukończy się Silent Hill 2 dziesięć razy, a Silent Hill 3 pięć razy, wymagania wobec tego typu gier wzrastają. W mojej opinii AW zasługuje na 7/10. O ile fabuła jest znakomita to walka... no cóż. Gra cierpi na syndrom "# ile jeszcze?" A moment

z kombajnem, koparką (nie pamiętam) był niesamowicie komiczny. Prawie tak jak w Cars. HOOOONK!

W takim wypadku masz rację, jednak Alan jest bardziej nastawiony na akcję, fajny jest tam klimat jak z Twin Peaks (tak mówią, nie oglądałem to nie potwierdzę). Dla mnie szczytem możliwośći psychicznych jest Outlast, ale jak bym miał konsolę to chętnie zagrałbym w "Siren - Blood Curse".

BTW, we wtorek w CDA kod na miesięczne konto premium w serwisie endomondo, jest chętny?

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...