Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Jeśli jeszcze jest -Crazy Machines 2

Powrót do dzieciństwa w HD... Te godziny kombinowania z kumplem "co, gdzie przestawić". Jeśli jeszcze kiedyś będziecie mieli zestaw "Sąsiedzi z Piekła Rodem"... przepadnę na dłuuuugo.

Edit. Mam Gun Monkeys i kilka zniżek na Steam. Nie wiem tylko, jak wręczać te kupony.

 

EDIT 2 - Kupony rabatowe wygasły. Gun Monkeys jest jeszcze aktualne. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o "The Bridge"? Chciałbym zacząć grać w gry logiczne i strategiczne, a ta gra wydaje mi się odpowiednia do rozpoczęcia tego jakże trudnego zadania :)

Chociaż CM też jest kuszące... Moja młodość. Taka bolesna... Ehhh... CM kiedy indziej.

Edytowano przez Panda Hippis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Triste, ale ja cholernie chciałbym cofnąć się do podstawówki i zaopiekować się właśnie CM 1.5. Dokładnie w tą grę przez cały dzień w łikend nawalałem od rana do wieczora jak głupi. I ni cholery nie umiałem przejść ostatniego poziomu ;_;

 

Chyba, że bardzo chcesz właśnie tą część. Albo jak Szymon nie będzie już chciał oddać mi w me łapska kolejnej gry, to odpuszczę. Ewentualnie jeszcze Elements, ale to nie to samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... Nie o to chodzi :) Patrzę i patrzę, a nikt nie chce znakomitej gry. Otrzymałem część drugą (za co dziękuję) i chciałem zachęcić innych do przejęcia CM. Warto. Jest bardziej grywalna niż nie jedno Ku Pamięci i Chwale. :lol:

PS. SzymonL - nie mam takich uprawnień. Sauronie, Panie mój... nie gap się tak na tego hobbita. Co sobie prokurator pomyśli. Lepiej daj mi więcej władzy!

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przecież na jaja pisałem, chyba tylko Jaro Tze Tusk wziąłby to na poważnie.


PS. SzymonL - nie mam takich uprawnień.

To ja się czuję jak Obama z atomówką, jak mnie kuzyn wnerwia to mu grożę cofnięciem autoryzacji do mojej biblioteki i od razu spokój :D

Edytowano przez SzymonL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrician IV wysłane do WhiteDrakon
 
The Book of Legends wysłane do BezimiennyKot
 
Crazy Machines - Elements wysłane do JimJoy
 
Wizardry 6 & 7 wysłane do The Overseer
 
Supreme Commander Gold Edition wysłane do Onyx

AquaNox 2 - Revelation wysłane do Syrenka Furfur

MX vs ATV Reflex wysłane do Triste Cordis

Red Faction - Armageddon wysłane do Uszatka
 
Darksiders wysłane do Zegarmistrz

Darksiders II wysłane do Zegarmistrz
Edytowano przez SzymonL
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...