Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

OK, wziąłem niepotrzebnie dzisiaj Aquanoxa, a okazuje się, że to było w bardzo ciekawym bundle'u, który kupiłem.

Mam więc do oddania:

Aquanox 2

Supreme Commander Gold Edition

Black Mirror

MX vs ATV Reflex

Summoner

SpellForce 2: Demon of the Past

Deadfall Adventures

Edytowano przez Syrenka Furfur
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Chrome to od gugla? ming.png

Dla tych którzy nie znają: Jest to całkiem solidny (jak na swoje lata) polski FPS, nawet przyjemne ma multi... niestety ciężko aktualnie kogokolwiek na nim znaleźć

~edit

Wiedziałem że stalker zniknie pierwszy brWbhym.png

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3... 2... 1... GOOOO!!! jkQp9.png

 

Ech... Gdyby ktoś miał Etherlords 2, które działa na Win 8. Mam płytę z jakiegoś pisma, ale nie chodzi...

A to Chrome to od gugla? ming.png

Dla tych którzy nie znają: Jest to całkiem solidny (jak na swoje lata) polski FPS...

PS. To gra, z przed ery Modern Warfare = może okazać się dość trudna. Nie tak jak IGI 2, ale mimo wszystko...

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Chrome to od gugla? ming.png

Dla tych którzy nie znają: Jest to całkiem solidny (jak na swoje lata) polski FPS

Ja pamiętam swoje zdziwienie jak mnie na początku zabiło nie wiadomo co, po trzecim razie zorientowałem się że to snajper na wieży biggrin.png

 

3... 2... 1... GOOOO!!! jkQp9.png

 

Ech... Gdyby ktoś miał Etherlords 2, które działa na Win 8. Mam płytę z jakiegoś pisma, ale nie chodzi...

PS. To gra, z przed ery Modern Warfare = może okazać się dość trudna. Nie tak jak IGI 2, ale mimo wszystko...

Mam 1 i 2 na Steama więc jeśli chcesz... "dziwej się na ujka, zrób oczy kota ze Shreka, może ci do" tongue.png

IGI 2 miało savey z tego co pamiętam, w jedynce był tylko jeden na całą misję a ginęło się często.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...