Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Ja pamiętam swoje zdziwienie jak mnie na początku zabiło nie wiadomo co, po trzecim razie zorientowałem się że to snajper na wieży biggrin.png

 

Mam 1 i 2 na Steama więc jeśli chcesz... "dziwej się na ujka, zrób oczy kota ze Shreka, może ci do" tongue.png

IGI 2 miało savey z tego co pamiętam, w jedynce był tylko jeden na całą misję a ginęło się często.

Mam IGI 2 na GOG. O ile dobrze pamiętam są checkpointy, ale tak "częste" jakby ich nie było xD Pierwsza misja - siedzenie za głupim kontenerem i uczenie się na pamięć dróg patroli. Aha. Do tego kamery, których było... dużo. To zupełnie inne doznania, niż obecne interaktywne filmy, które ktoś nazywa grami.

Pamiętam tą gierkę happy.png jedyne dwie płyty które zatrzymałem podczas czyszczenia szuflady 

Masz problem z instalacją czy uruchomieniem?

Ja mam windows 7, też są problemy ale ponoć się da uruchomić...

Heh. Wiecie co? Mam na Steam wiele gier, w które chcę pograć lub do nich wrócić. Stary laptop był zbyt stary. Nowy jest zbyt nowy CCUKmsW.png

PS. Ciekawostka dotycząca Final Fantasy XIII na PC. Animacje ograniczono do 720p i 30 klatek. Chcecie w to zagrać? TYLKOwersja PS3. Filmiki są przepiękne. To jeden z powodów, dla których żałuję, że sprzedałem PS3.

Ciekawostka nr 2. Każdy bierze znane tytuły, omijając nieznane, ale piekielnie dobre perełki.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Steam wiele gier, w które chcę pograć lub do nich wrócić.

Mam ten sam problem, wiele gier kupionych, do których nawet nie zajrzałem. Więc mam takie postanowienie, że przechodzę alfabetycznie. Jak na razie jestem na Afterfall InSanity i Bastion.

Proponuje też sobie zrobić listę gier i np losować, która kolejna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się nie zrozumieliśmy :) Jakiś czas temu, chciałem zagrać w "starego dobrego Doom'a 3". Wersja BFG ssie. Latarka non stop? Come on... Niestety "nie pójdzie". Ostatnio zainstalowałem. Wymagania spełnione "z nawiązką", ale system nie ten. Czarny ekran bo Windows 8. No YAY mać!

 

Ja tam nie mam takich problemów tongue.png No dobra... raz uparłem się, że ukończę wszystkie MYSTy. Ukończyłem sześć części (URU to też MYST), używając "aż" 3 podpowiedzi. Teraz pora na realMYST Masterpiece Edition. Co prawda poprawili jedynie grafikę, ale skoro jest się maniakalnym fanem serii... no wiecie. Wyszedł  "nowy" MYST... "Here's Triste!" dcxJH.png 
 
PS. Skoro nikt, jakimś cudem nie chce genialnej (w teorii) gry - 3089 – Futuristic Action RPG, przygarnę ją.
 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LYNE wysłane do BezimiennyKot
Proteus wysłane do arent7
Artemis Spaceship Bridge Simulator wysłane do Kamil118
Puddle wysłane do Uszatka
The Mysterious Cities of Gold wysłane do Triste Cordis
Poöf wysłane do Triste Cordis
Lilly Looking Through wysłane do Tempest Gale
The Cat Lady wysłane do Uszatka
AquaNox wysłane do Triste Cordis
Dead Effect wysłane do Zegarmistrz
Iron Storm wysłane do Komputer
Infinite Space III - Sea of Stars wysłane do Maćko z Bogdańca

Edytowano przez SzymonL
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, młodzi... Puszczali to na Polonia 1.

 

Yattaman

zniszczenie pewnego robota... so sad, niczym śmierć Fluttershy -

:octcry:  :  :sab:  i  budowa nowego :yay: 



Two stupid dogs (po angielsku) - odcinek z dziurą w płocie :lol: , Dexter (ang), Gigi i jego mania na majteczki Anny (lektor PL). To były czasy... Może są na YT. Było też coś o piłce nożnej, ale mnie nudziło. OP piłkarz Jedi? Nope...

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to chętnie przygarne Lilly Looking Through. :kUzFl:  Z góry dziękuję.

 

Ahh seriale animowane z Polonii 1, to były wspaniałe czasy, Yattaman, W królestwie Kalendarza, Generał Daimos. Triste - Kapitan Tsubasa, to o piłce.
Co do 
The Mysterious Cities of Gold - widziałem jakaś nowa serie na nickelodeonie. :RAevk: 

Edytowano przez Tempest Gale
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekałem i czekałem. Nikt nie chce to ładnie poproszę (szkoda, że na nowym forum jest nowy system rep. )

Poöf

 

 

Jeśli przez tydzień nikt się nie zgłosi, poproszę o:

Aquanox (jakim cudem nikt tego nie chciał?  :confused:  Absolutnie genialny klasyk... ok. Dwójka ssie, ale jedynka?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...