Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Poprosiłbym GRID 2

Nie ma sprawy, a jak zrobisz California Big Sur poniżej 3 minut, to oddam ci pokłon (nie myśl że do ziemi, po prostu lekko kiwnę głową z uznaniem). A żeby było całkiem śmiesznie to gdy go przechodziłem pierwszy raz, w Audi R8 LMS Ultra wykręciłem 2:59 i coś, a teraz po prawie rocznej przerwie na dzień dobry poprawiłem do 2:57:993 w słabszym Caterhamie SP300R :lie:

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy a jak zrobisz California Big Sur poniżej 3 minut, to oddam ci pokłon (nie myśl że do ziemi, po prostu lekko kiwnę głową z uznaniem). A żeby było całkiem śmiesznie to gdy go przechodziłem, w Audi R8 LMS Ultra wykręciłem 2:59 i coś, a teraz po prawie rocznej przerwie na dzień dobry poprawiłem do 2:57:993 w słabszym Caterhamie SP300R :lie:

Nie jestem wyczynowcem... raczej będę jeździł rekreacyjnie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy widzę jak ktoś, ścigając się w grze, w której dostępna jest kamera "z kokpitu", używa tej zza auta to szlag mnie trafia :P

To zależy też od gry, w Forzie 3 u kuzyna, z kokpitu grało mi się całkiem dobrze mimo że miałem wtedy pada pierwszy raz w ręce (zatwardziały PCtowiec Mode On). W pierwszym GRIDzie też jest dobrze, ale kto ma prawko ten wie że nie da się oddać czucia prawdziwego auta. W zimie na zakręcie lekko mi tył zaczął uciekać i od razu to poczułem a w grze z kamerą z kokpitu nie da rady, trzeba zza auta żeby to zobaczyć. Poza tym kąt widzenia, w grze zazwyczaj 80-90 stopni i żeby spojrzeć w lusterka trzeba kręcić kamerą a wtedy najpewniej wylądujesz na bandzie, chyba że masz 3 monitory (i grafikę która da radę).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to moi drodzy chodzi. W grach są lusterka (te po lewej / prawej oraz z góry w zupełności wystarczą) - rzut okiem wystarczy. I właśnie o wyższy poziom trudności chodzi. Nie tyle mocniejszych przeciwników, co większe wymagania wobec "kierowcy". Szczególnie na trudnych torach. Trzeba poczuć auto (to że tył ucieka, hamowanie, jak bierze zakręty) etc. Ograniczenie widoku = większa adrenalina, gdy pędzi się 200+ km/h w aucie z klatką. Ale to tylko moje zdanie po XYZ godzinach grania w Forzę 4 (i XY Forzie Horizon). Także nie bierzcie pod uwagę mojego biadolenia  :lie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...