Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Wrócę jeszcze do kamery w grach wyścigowych. Jakiś czas temu Lewis Hamilton który samochód F1 ma ogarnięty na ostatni guzik przyznał że w grze Codemasters uwielbia grać mają widok z kamery telewizyjnej. Jak na kogoś kto przejechał setki tysięcy a nawet więcej kilometrów z kokpitu to trochę nietypowe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do kamery w grach wyścigowych. Jakiś czas temu Lewis Hamilton który samochód F1 ma ogarnięty na ostatni guzik przyznał że w grze Codemasters uwielbia grać mają widok z kamery telewizyjnej. Jak na kogoś kto przejechał setki tysięcy a nawet więcej kilometrów z kokpitu to trochę nietypowe :P

Potwierdzam, w F1 2013 najlepiej grało mi się z kamerą z nad kasku, w FPP miałem problem z hamowaniem, a zza auta jechało mi się dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien Breed Complete Pack wysłane do  Triste Cordis
Worms wysłane do arent7
Worms Armageddon wysłane do Uszatka
Worms Blast wysłane do Nishi
Worms Pinball wysłane do ATIMKOS
Worms Crazy Golf wysłane do Nishi
Worms Revolution Gold wysłane do Uszatka
Imperium Romanum - Gold Edition wysłane do Dayan
Lone Survivor - The Director's Cut wysłane do EmSki
King Arthur's Gold wysłane do  PlaguePony

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że może wszystkiego na zobaczyłem na Steamie, ale wydaje mi się na pierwszy rzut oka fajniejszy od Origina.

Moją pierwszą grą na Steama był RAGE (Co to jest Steam dowiedziałem się właśnie przy instalacji), a po paru grach zrobiłem się wygodny bo sam robi aktualizacje, są achievementy, save w chmurze dla niektórych gier. Origina wywaliłem po 10 minutach, czyli był niezbyt dobry :P

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Romanum to jakaś fajna gra? Strategiczna?

 

Poprosiłbym, jeśli ktoś nie był wcześniej.

Cóż, internet skrywa wiele tajemnic. Jedną z nich jest "szaman Google". Zadaj mu pytanie, a odpowiedzi ci udzieli  :fluttershy3:

 

Powiem, że może wszystkiego na zobaczyłem na Steamie, ale wydaje mi się na pierwszy rzut oka fajniejszy od Origina.

Ja zainstalowałem go wraz z Half-Life 2 (to już 10 lat...). Jakbym miał wybór  :grumpytwi:  Pamiętam jeszcze starą skórkę. Dla mnie najlepszy jest GOG. Pobieramy instalator, który można nagrać na CD/DVD. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem go wraz z Half-Life 2 (to już 10 lat...). Jakbym miał wybór :grumpytwi: Pamiętam jeszcze starą skórkę.

:D Pamiętam jeszcze artykuł przy recce w Komputer Świat Gry, jaki to Steam niedobry bo po instalacji jeszcze pobiera dodatkowe pliki, potem odkodowuje i łącznie trzeba czekać kilka godzin żeby można było grać. Sam jeszcze rok temu się męczyłem z 1Mbps (5 GB ciągnąć od rana do wieczora...) a co było 10 lat temu to wolę nie myśleć.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Steam ma swoje plusy i minusy, jednak no, ja już się do tej platformy przyzwyczaiłam. Podobaja mi się wszelkie zniżki i przede wszystkim bardzo wygodny system robienia skrinów i zamieszczania ich. Nie musze na jakieś fejsy wrzucać zaśmiecając ludziom tablice :D Pierwsza gra na Steam to CS Source, wtedy takie wielkie zdziwienie, że potrzebuje platformy by móc grać w grę :P a wcześniej tylko na piratach grałam :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Pamiętam jeszcze artykuł przy recce w Komputer Świat Gry, jaki to Steam niedobry bo po instalacji jeszcze pobiera dodatkowe pliki, potem odkodowuje i łącznie trzeba czekać kilka godzin żeby można było grać. Sam jeszcze rok temu się męczyłem z 1Mbps (5 GB ciągnąć od rana do wieczora...) a co było 10 lat temu to wolę nie myśleć.

Od rana do wieczora... znam to. Kupiłem GT5 na PS3. Łatkę 2.0 zacząłem ściągać około 8:00, skończyłem około 20:00.

PS. Szkoda mi tych wszystkich pism. Przynajmniej konkurencja była. Teraz na tronie rozsiadło się CDA.

Ja bym poprosił Worms Crazy Golf i Worms Blast jeśli mozna

Ta pierwsza jest świetna. Ta druga... no... grać można :P

No dobra. Z mojej strony koniec off-topu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamlet or the Last Game without MMORPG Features, Shaders and Product Placement wysłane do Jaksiu
Fly'N wysłane do Dżuma
Hero Siege wysłane do arent7
Superfrog HD wysłane do PlaguePony
Airline Tycoon 2 wysłane do PlaguePony
Insanely Twisted Shadow Planet wysłane do Uszatka
Lucius wysłane do Maćko z Bogdańca
Call of Juarez wysłane do sloyth 06.0

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...