Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Mam dwa kody na próbne 30 dni PS+ dla posiadaczy PS3, PSVita i PS4. Kto wziął, niech da znać.

TCK3-NDN2-367E
L27J-BCNM-5T5R

UWAGA!
1. Kody trochę przeleżały, jednak mam nadzieję, że dalej działają.
2. Jest to próbne 30 dni. Zadziała tylko wtedy, jeśli nie było się wcześniej abonentem PS+
3. Jeżeli po 30 dniach subskrypcji nie zrezygnuje się z jej kontynuowania zostanie automatycznie przedłużona na okres 90 dni i zostaną naliczone za to opłaty.
4. Wymagane jest posiadanie karty kredytowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

1. Kody trochę przeleżały, jednak mam nadzieję, że dalej działają.

2. Jest to próbne 30 dni. Zadziała tylko wtedy, jeśli nie było się wcześniej abonentem PS+

3. Jeżeli po 30 dniach subskrypcji nie zrezygnuje się z jej kontynuowania zostanie automatycznie przedłużona na okres 90 dni i zostaną naliczone za to opłaty.

4. Wymagane jest posiadanie karty kredytowej.

5. Jeśli nie przedłużycie abonamentu, gry które otrzymaliście przestaną działać.

6. Na Vicie są tylko mizerne zniżki. Szkoda zachodu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Na Vicie są tylko mizerne zniżki. Szkoda zachodu

 

No fakt. 10% zniżki na niektóre gry. Szaleństwo po prostu. Do tego kilka darmowych (moim zdaniem) brzydkich motywów i avatarów.

A jeśli chodzi o gry, to bywało lepiej, ale jest ich kilka, to można je ograć przez miesiąc. Ewentualnie jeśli jakiś nieszczęśnik zakupił sobie PS4 bez wiedzy, że do grania przez internet jest mu potrzebne PS+ to chociaż przez miesiąc się będzie dobrze bawił, a i tak później będzie musiał przedłużyć abonament.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeśli jakiś nieszczęśnik zakupił sobie PS4 bez wiedzy, że do grania przez internet jest mu potrzebne PS+ to chociaż przez miesiąc się będzie dobrze bawił, a i tak później będzie musiał przedłużyć abonament.

:wat: Widać, że zainspirowali się abonamentem na X360. Jest tylko jedna różnica. Microsoft daje gry na dobre. Nawet po wygaśnięciu abonamentu, można je pobierać i grać. Cóż, wszelkie argumenty "za" PS4 poszły w piach. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wat: Widać, że zainspirowali się abonamentem na X360. Jest tylko jedna różnica. Microsoft daje gry na dobre. Nawet po wygaśnięciu abonamentu, można je pobierać i grać. Cóż, wszelkie argumenty "za" PS4 poszły w piach. 

 

Nie ukrywam, że gdy o tym usłyszałem to się załamałem. Dlatego też się nie śpieszę z zakupem PS4 i dalej zostaję przy PS3.

Takim małym pocieszeniem jest fakt, że gry free to play, takie jak "War Thunder", czy "Blacklight: Retribution" PS+ do grania nie wymagają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRID wysłane do Draques
Hydrophobia Prophecy wysłane do Dżuma
Blackbay Asylum wysłane do Uszatka
Necronomicon - The Dawning of Darkness wysłane do Uszatka
Urban Trial Freestyle wysłane do WhiteDrakon

Syder Arcade wysłane do arent7
Orborun wysłane do Triste Cordis
Motte Island wysłane do PervKapitan
1000 Amps wysłane do BezimiennyKot

Edytowano przez SzymonL
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam Hydrophie - fizyka wody zwala z nóg. Główną bohaterkę zwala dosłownie :P Strach właz otworzyć, bo może cię zalać fala i cisnąć o ścianę, jak szmacianą lalką.


Ładnie proszę o:

Orborun - nie ma to jak zap... ierniczać kulką

Jest kilka gier, które mnie interesują, ale albo: "zintegrowana karta graficzna", albo jak to u epileptyka, obawa przed zbyt wieloma migającymi obrazkami. Swoją drogą, dlaczego w bundlach nie dają jRPG? :( Poleciałbym do banku z jęzorem na brodzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...