Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl wysłane do Nawias
Doctor Who - The Adventure Games wysłane do BezimiennyKot
Depth Hunter 2 - Deep Dive wysłane do Yaxez
Galactic Arms Race wysłane do Triste Cordis
Rescue - Everyday Heroes wysłane do Triste Cordis
Farming World wysłane do Little Light

Edytowano przez SzymonL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem co to jest, gralem w mobe magicki juz od alphy D;

Dlatego się pytam czy to klucz z tamtego okresu bo dawali wtedy podobne rzeczy :v

Nie, klucz był rozdawany od września na indiegala i stąd go mam. Czyli wlicza się w okres open bety, która przypada na końcówek maja, aż do teraz

 

Edit:

Serwis https://www.indiegala.com/store rozdaje znów grę AfterFall Insanity - Extended Edition

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to i nie rozumiem jednego... dlaczego nikt nie chce Depth Hunter 2 - Deep Dive? Gra pojawiła się tu chyba 3 czy 4 raz, a jest po prostu genialna. Instrukcja obsługi:

1. Uruchomić Winampa - ATB (lub inny chillout)
2. Uruchomić grę
3. Relax...  :lazyrainbow:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego CD-Action:
 
Pirates of Black Cove - Onyx gra w "Piracką" grę ;)
 
Uwaga - gra instaluje się w niemieckiej wersji językowej. Należy wejść do opcji Steam i zmienić język na angielski. Steam pobierze jakieś dane i będzie "I am..." a nie jakieś "Iś bin". 
 
Kody do World of Tanks:
 
-kod zaproszenie: czołg premium, 500 sztuk złota, 6 dni konta premium
 
-kod dla wszystkich: czołg FCM 36 Pak... LUB 340 tys. kredytów (jeśli go już masz), miejsce garażowe oraz 3 dni konta premium. - Garin "poszczela" sobie do innych :) 
 
Uwaga - jedna osoba, jeden kod! To nie mój wymysł.

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować użytkownikowi X, dzięki któremu po awarii konsoli, będę mógł wrócić do motoryzacyjnego miasta: świrów, taboretów i wariatów - Burnout Paradise. Niestety na PC nie ma DLC Big Surf Island  :fluttercry2:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, nie chcę żeby ktoś to tak odebrał  :fluttershy:  Po prostu wpisuję prawidłowe hasło/login - nic. I tak n-aście prób. Dopiero teraz dowiaduję się, że pozostał mi tylko singiel (to żaden problem - nie opłacałem abonamentu na Xboxie). Najbardziej zdziwiło mnie to całe A/Z, jako gaz/hamulec. Chcę ruszyć - "strzałka w górę"... i nic  :rarity5:  Po "naprawieniu" kretyńskiego pomysłu, jest tak jak być powinno. "Tylko kon... DLC, tylko DLC, tylko DLC żal". Nie, to nie biadolenie - po prostu, brakuje mi ich w garażu po ponad 100h grania  :twiblush2:  

 

Swoją drogą, wydaje mi się, że wersja PC wyświetla auta z większej odległości, dzięki czemu gra się lepiej. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, nie chcę żeby ktoś to tak odebrał  :fluttershy:  Po prostu wpisuję prawidłowe hasło/login - nic. I tak n-aście prób. Dopiero teraz dowiaduję się, że pozostał mi tylko singiel (to żaden problem - nie opłacałem abonamentu na Xboxie). Najbardziej zdziwiło mnie to całe A/Z, jako gaz/hamulec. Chcę ruszyć - "strzałka w górę"... i nic  :rarity5:  Po "naprawieniu" kretyńskiego pomysłu, jest tak jak być powinno. "Tylko kon... DLC, tylko DLC, tylko DLC żal". Nie, to nie biadolenie - po prostu, brakuje mi ich w garażu po ponad 100h grania  :twiblush2:  

 

Swoją drogą, wydaje mi się, że wersja PC wyświetla auta z większej odległości, dzięki czemu gra się lepiej. 

Nie sądze aby to ktokolwiek tak odebrał, to był żart z mojej strony ;)

Nie jestem pewien, ale multi na Steam chyba jeszcze działa, zaraz to sprawdzę. No chyba że to działa na tej samej zasadzie jak np: W GTA IV - gracze na Steam grają na tych samych serwerach co ci z Windows Live. Inna sprawa: Sterowanie na klawiaturze jest słabe,  nigdy nie zabiorę się za tę grę bez pada i wam też radzę.

 

BTW: Tu chyba się robi mały offtop który jeszcze bardziej pobudzam do działania. Lepiej wstawie gdzieś jakiś post w miejsce które na prawdę tego potrzebuje :derp:

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego CD-Action:

Pirates of Black Cove - Onyx gra w "Piracką" grę ;)

Uwaga - gra instaluje się w niemieckiej wersji językowej. Należy wejść do opcji Steam i zmienić język na angielski. Steam pobierze jakieś dane i będzie "I am..." a nie jakieś "Iś bin".

Kody do World of Tanks:

-kod zaproszenie: czołg premium, 500 sztuk złota, 6 dni konta premium

-kod dla wszystkich: czołg FCM 36 Pak... LUB 340 tys. kredytów (jeśli go już masz), miejsce garażowe oraz 3 dni konta premium. - Garin "poszczela" sobie do innych :)

Uwaga - jedna osoba, jeden kod! To nie mój wymysł.

To ja poproszę kod zaproszeniowy.

Edytowano przez Xardas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...