Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Jako, że Bundle Stars wypuściło świetną paczkę, a zostało mi z niej kilka gier, to kto chce niech piszę:

Tropico 4 Steam Special Edition

Magicka

Prime World: Defenders

 

I coś co leży, a i tak nikt nie chce :)

Space Hack

Racer 8

Startopia

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to kupić, ale najciekawsze tytuły już mam, a pozostałe mnie nie interesują :) Dla mnie, póki co najlepsze były "bundle":

- Batmany GOTY
- Ship Simulator Extremes - w przeciwieństwie do kioskowych "kartoników": "Symulator Czegośtam 2015", SS:Ex jest BARDZO wymagający (zalecany joystick lub/i gamepad). Ma swoje wady, ale mimo wszystko - dla miłośników gatunku 11/10. Trudno powiedzieć, ile ma on wspólnego z symulacją, ale bawi jak diabli (czy na sali, jest kapitan luksusowego jachtu, "kontenerowca" etc?). Niech oceni  :crazytwi3:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BundleStars - zaglądać codziennie. Akceptują "debetówki" powyżej gier kosztujących 1.36 euro. Chciałem kupić Insane 2 za 0.92, ale tylko Amazon lub PayPal. Ani jedno, ani drugie nie akceptuje mojej karty  :burned:  Poza tym, część "bundli" na ich stronie jest dostępnych miesiącami, inne 24 czy 48 godzin. Także, jak już pisałem - trzeba zaglądać każdego dnia (chyba wrócę z podkulonym ogonem do Millenium, tam nie miałem problemów takich jak z tym przeklętym Pekao BP).

 

PS. Chyba, że ktoś zrobi mi prezent ;) (no dobra, oddam te 1 euro)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Chyba, że ktoś zrobi mi prezent ;) (no dobra, oddam te 1 euro)

Ja bym ci nawet całe swoje konto udostępnił za odpowiednio wysoki miesięczny abonament (a nawet bez, miałbym wtedy ubaw jak byś walczył z kuzynem który pierwszy :D ).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci nawet całe swoje konto udostępnił za odpowiednio wysoki miesięczny abonament (a nawet bez, miałbym wtedy ubaw jak byś walczył z kuzynem który pierwszy :D ).

 

Niestety mam ograniczone fundusze. I nie lubię dzielenia się kontami (nawet z bratem). Swoją drogą, ciekawe ile osób zajrzało do tego wątku, widząc że napisałeś jakiś post? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o udostępnienie konta przez danie loginu i hasła, tylko o Family Sharing czyli przyznanie dostępu do gier na zasadzie współdzielenia. Musiałbym się zalogować na twoim kompie na moje konto (podając ci dane albo przez TeamViewer) i autoryzować go. Wtedy logujesz się na swoje konto i możesz grać w moje gry (mam Insane 2 :P)

 

 

 

Melissa K. and the Heart of Gold wysłane do Triste Cordis
Pixel Piracy wysłane do Kangur
UnEpic wysłane do Talar

Edytowano przez SzymonL
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melissa K. and the Heart of Gold - może uda mi się w to zagrać, o ile jakaś siła odciągnie mnie od Borderlands. A tak... odciągnie - program do tworzenia gier typu Visual Novel (w przeciwieństwie do Game Guru jest ukończony, a woda nie zabija gracza  :burned: )

 

PS. Zna ktoś dobry program, który pozwala na "nagrywanie" gry oraz komentarza? (coś w stylu Fraps, ale tam komentarz jest ledwie słyszalny)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zna ktoś dobry program, który pozwala na "nagrywanie" gry oraz komentarza? (coś w stylu Fraps, ale tam komentarz jest ledwie słyszalny)


Frapsem nagrywaj obraz i dźwięki z gry, Audacity zaś możesz używać do nagrywania swojego głosu. Plus jest taki, że obie ścieżki dźwiękowe można potem niezależnie edytować ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...