Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Ci, którzy oddają kody, też nie są zobligowani do dania kodu pierwszemu z brzegu, tylko temu, komu chcą go dać. Ja osobiście wiem, komu dałbym co najwyżej Sapera. :spike: Ale pazerność naprawdę jest zła, dzieci, zwłaszcza jeśli sami do puli nie daliście nic.

 

Ale nie każdy też kupuje bundle. Ja np. kupuję konkretne gry przez Steama lub Allegro, więc nie mam jak oddać gry, bo nie mam dwóch kopii. Myślę, że większość ma podobnie.

Edytowano przez Gryf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy też kupuje bundle. Ja np. kupuję konkretne gry przez Steama lub Allegro, więc nie mam jak oddać gry, bo nie mam dwóch kopii. Myślę, że większość ma podobnie.

Nie ma nic złego we wzięciu czasem gry, na której ci zależy (przez "zależy" rozumiem: chcesz sobie pograć, bo wygląda ciekawie. Nikt tu nie rozdaje Wiedźminów 3, żeby się rzucać na te gry), nawet jeśli nic nie dajesz w zamian. Gorzej, jak zbierasz 50 gier i nic nie dorzucasz. Ale to już jest kwestia nastawienia do świata. Ja ten temat traktuję bardziej jako temat do wymiany, osobiście nie wziąłbym więcej, niż oddaję, no ale to już ja. W sumie nie miałoby to sensu, bo gdyby każdy robił tak samo, to mielibyśmy teraz pulę kilkuset gier, których nikt nie chce wziąć. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak nazwać kogoś np mnie, który wrzuca a nic nie bierze, hojny czy głupi :ming:  Ale na allegro i tak nie sprzedam, bo ceny takie niskie że nawet się nie opłaca męczyć z wystawianiem.

 

 

Costume Quest

Terra Incognita - The Descendant

The Samaritan Paradox wysłane do Dżuma

Windforge

Paranautical Activity - Deluxe Atonement Edition

The Joylancer - Legendary Motor Knight

Deep Dungeons Of Doom

BlazeRush

Costume Quest bym poprosił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jak nazwać kogoś np mnie, który wrzuca a nic nie bierze, hojny czy głupi :ming:  Ale na allegro i tak nie sprzedam, bo ceny takie niskie że nawet się nie opłaca męczyć z wystawianiem.

Nie bierzesz nic ponieważ wszystko już masz xD Z tego co słyszałem, Valve w podziękowaniu za taką ilość kupionych gier, chce nagrodzić ciebie zaproszeniem do beta-testów H-L 3 (o ile nikomu nic nie powiesz, inaczej wpadną ci do domu Faceci w Czerni i "zrobią zdjęcie" xD )

Co do bundli. Moim zdaniem warto je kupować. Wiele gier "znanych z tego, że są nieznane" przebija te znane i rozdmuchane. A gdy pojawi się w nich coś, w co chcieliśmy zagrać... Niestety płatność kartą debetową to ruletka. Ta z Millenium działa wszędzie, ta z Pekao 24 tylko w wybranych (np. Bundle Stars)

EDIT. @ Chief - dobry pomysł :) Niestety oparty na zaufaniu i uczciwości. Mimo to, dobry.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego we wzięciu czasem gry, na której ci zależy (przez "zależy" rozumiem: chcesz sobie pograć, bo wygląda ciekawie. Nikt tu nie rozdaje Wiedźminów 3, żeby się rzucać na te gry), nawet jeśli nic nie dajesz w zamian. Gorzej, jak zbierasz 50 gier i nic nie dorzucasz. Ale to już jest kwestia nastawienia do świata. Ja ten temat traktuję bardziej jako temat do wymiany, osobiście nie wziąłbym więcej, niż oddaję, no ale to już ja. W sumie nie miałoby to sensu, bo gdyby każdy robił tak samo, to mielibyśmy teraz pulę kilkuset gier, których nikt nie chce wziąć. :ming:

Aaaa, to tak, z tym się zgadzam w 100% :D

 

 

Co do bundli. Moim zdaniem warto je kupować. Wiele gier "znanych z tego, że są nieznane" przebija te znane i rozdmuchane. A gdy pojawi się w nich coś, w co chcieliśmy zagrać... Niestety płatność kartą debetową to ruletka. Ta z Millenium działa wszędzie, ta z Pekao 24 tylko w wybranych (np. Bundle Stars)

Ja nie kupuję bundli, bo jak pisałem, zależy mi tylko na kilku konkretnych gierkach. Zapewne Ori nikt tu nie wrzuci, ale np. Bard Barian, The Novelist (to drugie już mam, właśnie dzięki Wam :D) i pare innych. No i też zbytnio kasy nie mam, rzadko kupuję gry, a mam odpalonych mniej niż 40% gier ze Steama, a te co odpaliłem, to też niekoniecznie już grałem. Niektóre mi nie działały na starym lapku, zapewne z powodu sterowników (bo wydajny był, z resztą był lapkiem do gier), więc je tylko włączyłem, ale nigdy nie grałem. Dlatego też nie kupuję bundli, bo dla mnie (w moim przypadku) to strata kasy na coś, czego nigdy nie użyję. Zwłaszcza, że nie lubię 99% indyków, bo są nudne, a jak już Airlick napisał, nikt tu nie będzie dawał Wiedźmina 3 :D W bundlach też takiego nie dostaniesz. Jakbym jakąś kopię miał, chętnie bym rozdał, raz oddałem przyjacielowi, który nie miał (Alan Wake, bo wcześniej kupiłem wszystkie części, a potem z CD-Action miałem), ale tak ogółęm sam rzadko kupuję gry, a jak już, to tylko konkretne tytuły (mimo iż mam ze 150 w wishlist na Steamie, to najbardziej bym chciał może z 10).

 

Jak coś będę miał (a często zapisuję się na giveawaye, a jak nie mam na co się zapisać, to zapisuję się na gry, które mam), to oddam z chęcią :) Np. takiego Trine 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista powoli powstaje... Tak, wiem, miała być kilka dni temu, ale tego jest duuuuuużo... ._.

Dane nie są jeszcze kompletne, upraszam również o pomoc przy weryfikacji Nicków (można komentować w dokumencie).

Całość podliczam od momentu wprowadzenia zasady podawania tylko nazwy, nie kodu. Głównie dlatego, że wcześniej często nie informowano o zabraniu klucza, więc dane byłyby smutne.

 

Na chwilę obecną proponuję zmienić nazwę tematu na "SzymonL i spółka oddaje kody do gier". Na (aktualnie) 35 stronie tematu rozdał już 212 kluczy ._.

Edytowano przez Decaded
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane nie są jeszcze kompletne

Hej ja oddałem kilka gier i dlc, a na tej liście nie ma o tym mowy.

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

 

Edit;

Koniec. Chyba. Mam nadzieję. Oto lista.

438 gier rozdanych przez Szymona... Daj mu ktoś ciasteczko ;_;

 

I teraz pytanie; zakładamy nowy temat z nowymi zasadami, czy zwyczajnie kontynuujemy tutaj?

Edytowano przez Decaded
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja na tej liście jestem 2 razy, raz że 5 gier dostałem, drugi raz że 3

  

Also Dec

Sikorka=Uszatka, Geralt=Paplok, Jaksiu=Yaxez, CalevaN=AdamSkanD

Dlatego właśnie prosiłem o pomoc w weryfikacji Nicków :rainderp:

Rano to poprawię, bo już w łóżeczku siedzę :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszone zostało poprawione. Następnym razem proszę o komentarz w dokumencie.

 

W każdym razie...

Od teraz PlaguePony oraz WhiteDrakon, jako osoby, które zabrały najwięcej a w zamian dały najmniej, są w kolejce o niskim priorytecie.

Raz na tydzień listę się zaktualizuje i wyłoni nowe osoby.

 

Niechaj wolniejsi mają szanse na nieco lepsze smaczki :giggle:

 

 

Jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje - słucham.

W przeciwnym razie, kończymy offtop i niechaj temat toczy się swoim życiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat powinien zostać. Tylko od osoby wręczającej gry, zależy czy prześle klucz pierwszej, czy drugiej osobie. Osobiście mam wygwizdane na to, ile ktoś pobrał gier. Nie zwracam uwagi kto się po nią zgłasza. 

 

A co do zmiany nazwy - co prawda ja go założyłem i zacząłem tą "akcję charytatywną", ale nie mam nic przeciwko. Czas pokazał, że zasady z pierwszego postu mają się nijak, do tego co się teraz dzieje. Myślę, że warto będzie zmodyfikować pierwszy post i wrzucić do niego link z listą. Do tego ograniczmy listę odbieranych gier do trzech :)

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem pierwszy post (rzućcie na niego okiem, jeśli coś jest nie tak - dajcie znać). Mam dwie wątpliwości:

 

1. Czy mogą pojawiać się tutaj prośby o kupno danego bundla? 

 

- prośba: "czy ktoś mógłby kupić - link do bundla"

- resztę ustalacie na PW

- czy stworzyć osobny temat na takie rzeczy? Oczywiście wszystko opierałoby się na zaufaniu wobec drugiej osoby. To forum o MLP a nie Allegro, gdzie oszustwa są karane :P

 

2. Kto ma edytować listę? Ja czy moderatorzy? (Decaded)

Proponuję edycję listy raz w miesiącu (pierwszego dnia)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...