Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

Ad1 - Proponuje osobny temat, Gdzie po zakończeniu wymiany, następuje wystawienie komentarza i ocena, która z czasem zostaje przepisana do 1 posta w jakieś formie, by każdy widział, kto jest godny zaufania.

 

Ad2 - Ja proponuje ciebie. Decaded zagląda tutaj dość rzadko i później i tak zapomni o tym. Chyba że się mylę :)

 

Co do pierwszego postu, to ciekawe ile osób będzie prosiło o grę, którą już ktoś wymienił. Chyba, że poinformujesz o tej możliwości, bo nie każdy potrafi czytać miedzy wierszami.

Czy można tą listę jakoś posegregować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 - Nie jest to Allegro i jakoś kiepsko widzę takową formę. Nie koliduje to co prawda z regulaminem, jednakże (w mojej ocenie) to forum nie służy jako bazar. Później będzie problem, bo ktoś zapłacił i nie dostał i płuacz. Jestem przeciwny tej formie jako oficjalnej w tym, czy innym temacie.

 

Ad2 - Mogę edytować ja, może edytować Triste, a możemy obydwoje. Jedyne czego potrzebuję to maila w celu dodania praw edycji :dunno:

 


Czy można tą listę jakoś posegregować?

Można.

 

 

Jeśli autor tematu sobie życzy, mogę go nieco przetrzepać (powywalać zbędne posty). Jeśli się zgadzasz, Triste, zapraszam na PW.

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 - Proponuje osobny temat, Gdzie po zakończeniu wymiany, następuje wystawienie komentarza i ocena, która z czasem zostaje przepisana do 1 posta w jakieś formie, by każdy widział, kto jest godny zaufania.

 

Ad2 - Ja proponuje ciebie. Decaded zagląda tutaj dość rzadko i później i tak zapomni o tym. Chyba że się mylę :)

 

Co do pierwszego postu, to ciekawe ile osób będzie prosiło o grę, którą już ktoś wymienił. Chyba, że poinformujesz o tej możliwości, bo nie każdy potrafi czytać miedzy wierszami.

Czy można tą listę jakoś posegregować?

1. Bardzo dobry pomysł. Jeśli admini pozwolą, można by używać dwóch kolorów: zielony - pozytyw, czerwony - negatyw. Osoby z chociażby jednym negatywem nie będą mogły prosić o gry (w tym temacie). Po zrehabilitowaniu się - przynajmniej 5 pozytywów, "ban" zostaje zdjęty. Trzy i więcej negatywów - ban na dobre.

2. Mogę się tym zająć. Co prawda mam dwa działy na głowie, ale raz gry pojawiają się co tydzień, innym razem mamy "ciszę w eterze" przez miesiąc, także nie będzie to wymagające.

3. Nie bardzo rozumiem  :flutterblush:

 

Ok, pora wracać do moich działów. Wpadnę do tego tematu później.

 

EDIT - zostałem uprzedzony :) Napiszę PW jutro. Zgadza, się co do jednego - to nie Allegro, ale czasami ktoś nie może (taki bank) lub nie ma tych kilku "ojro" na koncie (jest sobota, a tu do poniedziałku -90% do upragnionej gry). Sam o coś takiego prosiłem

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo dobry pomysł. Jeśli admini pozwolą, można by używać dwóch kolorów: zielony - pozytyw, czerwony - negatyw. Osoby z chociażby jednym negatywem nie będą mogły prosić o gry (w tym temacie). Po zrehabilitowaniu się - przynajmniej 5 pozytywów, "ban" zostaje zdjęty. Trzy i więcej negatywów - ban na dobre.

2. Mogę się tym zająć. Co prawda mam dwa działy na głowie, ale raz gry pojawiają się co tydzień, innym razem mamy "ciszę w eterze" przez miesiąc, także nie będzie to wymagające.

3. Nie bardzo rozumiem  :flutterblush:

 

Ok, pora wracać do moich działów. Wpadnę do tego tematu później.

 

EDIT - zostałem uprzedzony :) Napiszę PW jutro. Zgadza, się co do jednego - to nie Allegro, ale czasami ktoś nie może (taki bank) lub nie ma tych kilku "ojro" na koncie (jest sobota, a tu do poniedziałku -90% do upragnionej gry). Sam o coś takiego prosiłem

Taka propozycja:  :twiface:

Jeśli kody podajecie w postach, a nie na PW to proponuję, abyście zrobili by ten wątek mogli przeglądać tylko zarejestrowani użytkownicy. Dzięki temu zmniejszy to dużą ilość złodzieji kodów tzw. gościu sobie wejdzie, widzi kod, bierze nawet o tym nie powiadamiając. Ale i tak najlepiej na PW.

Jeśli chodzi o mnie.

W tym wątku i żadnym innym podobnym nie będę się udzielał, gdyż jak ja chcę jakąś grę to kupuję, nie chcę, nie kupuję. Proste  :grumpytwi:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data Hacker - Initiation wysłane do Decaded
Echo of the Wilds wysłane do Dżuma
Where Angels Cry wysłane do Nightmare
Spate wysłane do Dżuma
War in a Box - Paper Tanks wysłane do Kacpi01_PL
Corporate Lifestyle Simulator wysłane do plx
Aeon Command wysłane do Chief
The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition wysłane do Uszatka

Edytowano przez SzymonL
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania:

Wimp: Who Stole My Pants?
Koala Kids
Dr. Daisy Pet Vet
Super Killer Hornet: Resurrection
Shadows on the Vatican Act I: Greed
Marine Sharpshooter II: Jungle Warfare
Pixel Puzzles: Japan
Commando Jack
Mechanic Escape
Battlepaths 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...