Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

To jest pytanie, prośba, czy co? :/

Już tłumaczę:

1. Brak podstawowych umiejętności poruszania się po jakimkolwiek forum. Nie znasz zasad? Napisano je w pierwszym poście 
2. Ewentualny brak czytania ze zrozumieniem i olewanie zasad z pierwszego postu (jeśli już go przeczytano). 
3. Forum to nie gra komputerowa. Należy przeczytać regulamin i co najważniejsze go zrozumieć. 
4.  A za chwilę przeczytamy: "Jestem tu nowy..." :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, przeczytałem od i już wielkie halo... :grumpytwi:

To pewnie ta beta trybu MP. Pewnie dostanę zaproszenie od Sony (jako stały nabywca ich konsol). Co do "halo". Przynajmniej raz w miesiącu pojawia się ktoś, kto nie rozumie "o so tu chozi". Część osób ma tego serdecznie dość :) Ot i cała filozofia.

Żeby nie zaśmiecać - mam klucz do gry ATV GP. Może jeszcze działa (platforma "Afan.pl" - spoko, jest bezpieczna. Można kupić gry znane z tego że są nieznane i zapłacić przez sms. Fajna inicjatywa)

EDIT. Skoro nikt się nie zgłasza, a kolejki jakoś nie widać, nie pogardzę:

The Original Strife - Veteran Edition
House of 1000 Doors - Family Secrets Collector's Edition

House of 1000 Doors - The Palm of Zoroaster Collector's Edition

Swoją drogą szkoda, że na windowsach nie ma gier typu "otwórz 1000 zamkniętych drzwi" (są darmowe i genialne, a w niektórych od zagadek mózg paruje. No i to spojrzenie członka rodziny widzącego jak trzęsiesz tabletem, żeby coś spadło na ziemię xD ) 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca darmowe, ale za 1 dolara macie 5 gier na steam: https://coinplay.io/bundle/weekend-4?a=LgvCQU2R

NihilumbraWay to Go!Back to BedGreat PermutatorAlter World.

Tak więc jeśli kogoś te gry obchodzą i nie szkoda mu dolara (niecałe 5zł), może skorzystać :D

Edytowano przez Gryf
Edytowałem, bo cena, którą podałem przeliczoną na PLN jest nieco wyższa, bo vat :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.10.2015, 19:20:00 Zegarmistrz napisał:

Spam, posty nie na temat i te, które łamią wewnętrzny regulamin tematu lecą z dymem.

Na przykład prośby o tytuły, których nikt nie oddaje.

To ja cię zagnę Zegarku nasz kochany! Proszę o GTA V i Wieśka 3 (i jeszcze frytki do tego), w zamian daję te poniżej. Obeszłem system (dookoła dwa razy) i co pan mi zrobisz? :D


Hektor wysłane do Triste Cordis
Riddled Corpses wysłane do ATIMKOS
Q.U.B.E. - Director's Cut wysłane do Sosna
Lost Moon wysłane do ATIMKOS

Edytowano przez SzymonL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...