Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

2 godziny temu Sosna napisał:

wut w którym punkcie się nie stosuje?... to, że jest post pod postem to wina tylko tego, że post, który cytuję został usunięty

Chiefowi chodziło raczej o to że "innym regulamin czytać każe" a sam nie czytał bo TL;DR, czyli tak jak wszyscy, nie licząc tych paru odszczepieńców :P (a tak serio, ilu z nas zgodziło się dobrowolnie oddać nerkę i wątrobę bo zaakceptowało mnóstwo regulaminów bez czytania?).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczepieniec pozdrawia :]

 

Mam tu ciekawą rzecz. Wczoraj odpaliłem "starą, ale jarą"  Trackmanię United. Okazało się, że mogę podarować klucz do pełnej wersji gry. Nie wiem czy jest na Steam, czy nie. Tak czy inaczej wygląda to na pełną wersję:

 

Spoiler

tCX8ilS.png

 

Instrukcja:

 

1. Podajecie mi swój e-mail

2. Otrzymujecie klucz

3. Pobieracie i instalujecie grę

4. Zakładacie konto używając e-maila z punktu 1. (to istotne). 

 

Cokolwiek to znaczy, ale staję się waszym "sponsorem". Szukałem w Google co to znaczy, ale nie muszę "mówić", że takie słowa kluczowe znajdą "ciekawe" rzeczy.

 

Pozostali mogą pobrać Trackmanię Nations. Miło by było powalczyć o jak najlepszy czas na oficjalnych torach (bez żadnych modów i udziwnień). Tym bardziej, że nie trzeba się umawiać na "partyjki" (obecność deklaruje 20 osób, przychodzi 5). Wystarczy dodać do znajomych i już widać czas :] 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania kody z nowego CD Action do Smite, Armored Warfare i ten kod na rabat z pyszne.pl

Jakby ktoś chciał któryś niech niech mnie oznaczy, bo rzadko wchodzę na forum, a z tych kodów i tak nie skorzystam, bo nie gram w te gry, a jedzenie wolę zamówić bezpośrednio w mieście :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma którąś z gier "Stalker" to może sobie zrobić dodatkową kopię na steam/gog na tej stronie:

http://cop.stalker-game.com/?page=reclaim

Działa na pewno na wersje pudełkowe i z cdaction. Ja aktywowałem Stalkera Zew Pyrpeci na gog, potem spróbowałem na steama i dostałem jakiś klucz ale nie wiem czy zadziała skoro mam już na gogu. Jak ktoś chce spróbować to mogę dać, ale nie gwarantuje że zadziała :)

 

ps. Wysłane do Siwego.

Steamowy klucz działał, więc można zrobić 2 cyfrowe kopie na gog i steama.

Gog przypisuje grę do konta. a na steam dostaje się klucz.

Edytowano przez EmSki
uzupełnienie informacji
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie byłbym zapomniał... Mam do oddania :

kodzik na steama na Deus Ex Human Revolution DC - wysłano do Maćko z Bogdańca

Dodatkowo kod do Armored Warfare.  _wysłano do KruszonPL

Dodatkowo mam jeszcze parę działających kluczy na steam i desurę, jak znajdę gdzie je mam to też je dodam :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...