Skocz do zawartości

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.


Cipher 618

Recommended Posts

4 minuty temu Sonic song napisał:

nie wiem jak @SzymonL wybiera więc ja albo ty

hm moze każe nam się bić o tą grę sługeruje meczyk w brawhallę

PS

Wat ? do Gazu Szymona zatem tak ludzi okłamywać oj nie ładnie

 

 

 

Edytowano przez Zandetsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspominał, to ja wspomnę. Mogę wspominać o takich rzeczach w tym temacie :P?

Chivalry: Medieval Warfare- kolejna darmóweczka do przypisania sobie na Steam, dostępna przez 24 godziny.
http://store.steampowered.com/app/219640/

I wiem że zainteresowani pewnie i tak czytają o tym na łowcach, ale lubię informować o tym szersze grono więc nie miejcie mi za złe pls xD

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu ATIMKOS napisał:

Do czego guilty gear x2 reload potrzebuje steam? Parę(naście) lat temu dali tą grę w Clicku i w tedy steam nie był do niej potrzebny :/

Zapewne dlatego, że Triste posiada tą grę w postaci klucza steam, nie w innej formie, a z tego co wiem, to klucz steama możesz użyć tylko na steamie :rd6:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Decaded napisał:

Zapewne dlatego, że Triste posiada tą grę w postaci klucza steam, nie w innej formie, a z tego co wiem, to klucz steama możesz użyć tylko na steamie :rd6:

Ja to wiem, tylko po co ta gra ukazała się na steam, jak i bez tego miała tryb online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz ATIMKOS napisał:

Ja to wiem, tylko po co ta gra ukazała się na steam, jak i bez tego miała tryb online.

Steam to aktualnie jedna z największych (o ile nie największa) platforma z grami. Nie ma lepszego miejsca na promocję swojego produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...