Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cipher 618

Triste Cordis(i spółka) oddaje kody do gier.

Recommended Posts

Poprosiłbym GRID 2

Nie ma sprawy, a jak zrobisz California Big Sur poniżej 3 minut, to oddam ci pokłon (nie myśl że do ziemi, po prostu lekko kiwnę głową z uznaniem). A żeby było całkiem śmiesznie to gdy go przechodziłem pierwszy raz, w Audi R8 LMS Ultra wykręciłem 2:59 i coś, a teraz po prawie rocznej przerwie na dzień dobry poprawiłem do 2:57:993 w słabszym Caterhamie SP300R :lie:

Edited by SzymonL

Nie ma sprawy a jak zrobisz California Big Sur poniżej 3 minut, to oddam ci pokłon (nie myśl że do ziemi, po prostu lekko kiwnę głową z uznaniem). A żeby było całkiem śmiesznie to gdy go przechodziłem, w Audi R8 LMS Ultra wykręciłem 2:59 i coś, a teraz po prawie rocznej przerwie na dzień dobry poprawiłem do 2:57:993 w słabszym Caterhamie SP300R :lie:

Nie jestem wyczynowcem... raczej będę jeździł rekreacyjnie :v

Also... poczytałem Recki i poprosiłbym jeszcze o Euro Truck Simulator 2 bo w sumie obczaiłbym :v

EDIT Damn:/

Edited by Sosna

Sory, ale długo na grę dybałem i jakoś nigdy nie miałem na nią kasy albo sposobu płatności (brak własnego konta w banku i żal kasy na paysafe'y, z których zawsze zostaje reszta)

spoko spoko... to ja się minutę spóźniłem :P

I jeszcze acziki dodali po tym jak nabiłem 34h i mi się znudziło... tyle tysięcy km zmarnowane :(

Edited by SzymonL

Gdy widzę jak ktoś, ścigając się w grze, w której dostępna jest kamera "z kokpitu", używa tej zza auta to szlag mnie trafia :P

Można prosić o: PixelJunk Eden

Triste dla mnie taka kamera jest po prostu wygodniejsza, ale to może dlatego, iż jak gram to wolę widzieć całe auto :P

Edited by Sosna

Gdy widzę jak ktoś, ścigając się w grze, w której dostępna jest kamera "z kokpitu", używa tej zza auta to szlag mnie trafia :P

To zależy też od gry, w Forzie 3 u kuzyna, z kokpitu grało mi się całkiem dobrze mimo że miałem wtedy pada pierwszy raz w ręce (zatwardziały PCtowiec Mode On). W pierwszym GRIDzie też jest dobrze, ale kto ma prawko ten wie że nie da się oddać czucia prawdziwego auta. W zimie na zakręcie lekko mi tył zaczął uciekać i od razu to poczułem a w grze z kamerą z kokpitu nie da rady, trzeba zza auta żeby to zobaczyć. Poza tym kąt widzenia, w grze zazwyczaj 80-90 stopni i żeby spojrzeć w lusterka trzeba kręcić kamerą a wtedy najpewniej wylądujesz na bandzie, chyba że masz 3 monitory (i grafikę która da radę).

Edited by SzymonL

W Formule 1 od Codemasters jazda z kokpitu też wymaga większego skupienia niż na pozostałych bo zbyt wczesne hamowanie zwykle kończy się utratą bardzo cennych sekund.

Edited by Hoshidesu

I o to moi drodzy chodzi. W grach są lusterka (te po lewej / prawej oraz z góry w zupełności wystarczą) - rzut okiem wystarczy. I właśnie o wyższy poziom trudności chodzi. Nie tyle mocniejszych przeciwników, co większe wymagania wobec "kierowcy". Szczególnie na trudnych torach. Trzeba poczuć auto (to że tył ucieka, hamowanie, jak bierze zakręty) etc. Ograniczenie widoku = większa adrenalina, gdy pędzi się 200+ km/h w aucie z klatką. Ale to tylko moje zdanie po XYZ godzinach grania w Forzę 4 (i XY Forzie Horizon). Także nie bierzcie pod uwagę mojego biadolenia  :lie:

http://www.gog.com/

Dostaniecie tutaj darmowego Mount & Blade'a, a jak przez 7 dni będziemy klikać w jakieś kwadraciki (o ile dobre zrozumiałem) dostaniemy WIedźmina 2 O_o

Okazja jakich mało.

• Upvote 2

Ok, dzięki. Za tydzień będe miał do oddania Wiedźmina 2

Jak myślisz że na Steama to cię rozczaruję, na GOG masz tylko instalki.