Skocz do zawartości

Ktoś tu się bawi w paincie, czyli nie ma to jak kwadratowe kucyki.


Gość

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dalej maziać czy nie?

    • Weź ty się ukryj, nawet na Paint'cie nie umiesz rysować
    • Spoczko, mi to nie przeszkadza.


Recommended Posts

Witam.
Jako że ostatnio mam nikłą chęć do malowania czegokolwiek ( od taboretów poczynając ), a że nie mam żadnego talentu w rysowaniu, postanowiłam nabazgrolić coś w komputerze, a na Painta wyszło tak, że inne, lepsze programy do tego typu spraw mi nie działają (Dziękuję słaby komputerze ;_;) .
 
Wczoraj ''narysowałam'' takiego oto kuca, myślę że mi nawet dobrze wyszedł, ale nie wiem jak wy to ocenicie, oddaję to do waszej oceny.
 
Ps. Rysowałam to przez dwie godziny, jakby ktoś chciał wiedzieć.

 

post-3115-0-17602200-1369399085_thumb.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jak na Paint'' , ''wszyscy wiemy że po paincie nie ma czegoś wielkiego spodziewać''

 

KURDE, LUDZIE! Opanujcie się! Paint nie jest zły! Jeżeli masz chęć, to zrobisz w Paincie wszystko!

A tu kurde taki kartofel - Adobe Photoshop - kosztuje...no nie wiem, ale chyba tyle co Adobe Ilustrator. Czyli około tysiąca złotych!

I okazuje się że to czarna magia jest!  Lepszy Paint, w którym się wszystko rozumie, niż program do szpanu którego ni w ząb łapiesz.

Jeżeli się chce, da się zrobić coś, czego się nie spodziewasz! W dobrym sensie.

Trzeba po prostu opanować sztukę machania ołówkiem po kartce, jeżeli ogarniesz to, ogarniesz jeszcze szybciej jak tworzyć arcydzieło w Farbku.

No, albo weźmy GIMPa, to program do OBRÓBKI ZDJĘĆ, a wielu używa go do rysowania. I co? Tak samo z Farbkiem, tylko że trochę inaczej.

 

Co do rysunku, fajny, ale mógłbyś użyć krzywych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jak na Paint'' , ''wszyscy wiemy że po paincie nie ma czegoś wielkiego spodziewać''

 

KURDE, LUDZIE! Opanujcie się! Paint nie jest zły! Jeżeli masz chęć, to zrobisz w Paincie wszystko!

A tu kurde taki kartofel - Adobe Photoshop - kosztuje...no nie wiem, ale chyba tyle co Adobe Ilustrator. Czyli około tysiąca złotych!

I okazuje się że to czarna magia jest!  Lepszy Paint, w którym się wszystko rozumie, niż program do szpanu którego ni w ząb łapiesz.

Jeżeli się chce, da się zrobić coś, czego się nie spodziewasz! W dobrym sensie.

Trzeba po prostu opanować sztukę machania ołówkiem po kartce, jeżeli ogarniesz to, ogarniesz jeszcze szybciej jak tworzyć arcydzieło w Farbku.

No, albo weźmy GIMPa, to program do OBRÓBKI ZDJĘĆ, a wielu używa go do rysowania. I co? Tak samo z Farbkiem, tylko że trochę inaczej.

 

Co do rysunku, fajny, ale mógłbyś użyć krzywych.

No nie wiem...w Paintcie nie ma warstw, nie ma miękkości i grubości pędzla, tragicznie współgra z tabletem etc... po za tym nawet w gimpie(którego też ne ogarniam) mi łatwiej aniżeli w paintcie D: nie umiem painta D: oto przykład mojej paintowej pracy xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turoń, gdybyś chciał coś porządnego narysować w Farbku, zrobiłbyś to.

Przynajmniej JA tak sądzę, patrząc na twój talent.

Trzeba używać krzywych, bo odręcznie nic ciekawego się nie zrobi.

O, właśnie, mam tablet graficzny, i nie narzekam na Painta, chociaż w stu procentach wolę ArtRage (chociaż to demówka, ale i tak jest kul. :ming:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...