Skocz do zawartości

Rarity czyści swoją piwnicę!


Quarillo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmmm... Arjen wiesz co , wygrałeś. Masz najwięcej głosów więć ta przepiękna mina przeciwczołgowa szkatułka na drobiazgi jest twoja. Gratuluje! Rarcia, też bardzo się cieszy.

Możesz zrobić z tego kapsułę czasu i zakopać w ziemi. Na pewno nikt nie ruszy.

- Znowu Rarity przekazała mi kolejny przedmiot. Chwileczka.... momencik.. jak to dziadostwo się otwiera!?.. A mam.. Emm.. Rarity tu nic nie ma. Ta skrzynia jest pusta!

- Oj głuptasie, przecież nie mogę oddać komuś tak zakurzonej rzeczy. To nie wypada.

- Eee...Też prawda.

- Proszę, oto ona. Znajdź dla niej dobrego właściciela.

- Zrobię co w mojej mocy Panienko Rarity.

Następnym przedmiotem jest stara zabytkowa harmonia. Kto zasługuje na ten przedmiot?

Dołączona grafika

Link do komentarza

Złotą podkowę dostaje Raindrops. Miejmy nadzieje, że teraz szczęście się uśmiechnie ( Rarity radzi wysłać kupon w totolotka :rwink: )

Niekiedy trudno wypatrzyć Rarity w piwnicy. Wtedy muszę szukać wystającego ogonka lub kawałka grzywy, widzianej nad tymi wszystkimi rzeczami, oczywiście odgłos nuconych piosenek jest również pomocny.

Dzisiaj miałem szczęście, następna rzecz była już przyszykowana. Jest to skakanka.

Komu przyda się ruch i trochę sportu ?

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Pomyślmy kto z forum jest najwolniejszy

Hmm...

(jestem beznadziejny w łapaniu aluzji...)

Ja? W sumie nikt nie chce, więc jakbyście byli tak mili... :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Rolki trafiają na konto Ślimaka.

To ci heca, widzieliście kiedyś kucyka na deskorolce ? Nie.. ? A szkoda , bo to naprawdę ciekawie wygląda.

Rarity chce Wam bardzo podziękowania, za pomoc przy robieniu porządków. Jest bardzo szczęśliwa, iż może komuś podarować jakiś drobiazg, której jej samej nie jest potrzebny. Jednak miejsca na jej nową kolekcję strojów nadal brakuje. Z miłą chęcią odda Wam kolejny przedmiot. Tym przedmiotem jest deskorolka.

DESKOROLKA-BLACK-KNIGHT-6-WZOROW-.972.jpg

Kto zechce być tym szczęśliwcem ?

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...