Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w Equestria Girls [Zamknięte]


Gość

Recommended Posts

human_twilight_vector_by_cool77778-d6570

 

Ta, pełnometrażowy spin - off znanego nam serialu nadchodzi. Więc wypada stworzyć jakiś temat dotyczący losów Twilight, bo jak dobrze wiemy, w takowym spin - offie zobaczymy ją w... Ludzkiej postaci. Zapewne, bronies nie przepadający za humanizacjami są negatywnie nastawieni do ogólnej idei Equestria Girls, natomiast inni bronies, którzy uważają, że kuc bez własnej humanizacji to nie kuc, są zachwyceni... Ale oczywiście nie chodzi o sam fakt humanizacji, tylko o to, jak potoczy się los Twilie, czy spodoba nam się jej występ w EQ, i tak dalej... Przed premierą spin - offu możemy snuć spekulacje, rozmawiać na temat kilku wiadomych już faktów, a po premierze, wyrazić konkretną opinię. W takim razie, zapraszam do dyskusji.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Om nom nom.

 

Well, początek na pewno będzie bazował na żartach typu Twi zachowująca się wciąż jak kuc xd Potem pewno się przyzwyczai i będzie spokojniej szukać tej korony ;p Ja na razie nie mam zdania o niej i o całej serii, poza tym, że jest nieco lepiej niż się spodziewałem po pierwszych promo obrazkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały pomysł humanizacji mi się podoba, ale jak widzę fabułę i jakiegoś pajaca który ją obsciskuje to dostaje srogiego bólu tyłka xD

Święte słowa, ponadto nie podoba mi się, że główne postaci będą musiały chodzić do ludzkiej szkoły. To dobre dla Cutie Mark Crusaders, ale nie dla Twilight. Niby czego będzie się tam uczyć? I kto by ją przyjął na uczennicę bez świadectwa szczepień i temu podobnych ludzkich pierdółek. :unsuresb: Sorki, ale tak już mam, że lubię analizować fabuły "na poważnie". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie mam przegięcie psychiki w takim akurat sektorze, że gdy widzę bohaterów opowiadań/książek/filmów robiących z siebie głupków w oczywistych sprawach to po prostu nie mogę na to patrzeć(chociaż jakoś udaje mi się z tym walczyć). W każdym razie pomysł na humanizację nawet mi podchodzi. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem takich czynności, ale też nie jestem jakoś negatywnie nastawiony do tego okręgu intencji twórczych. Jak to Niklas napisał, tak też zapewne się stanie. Dzieje się to prawie zawsze, kiedy ktoś trafia do środowiska przewróconego do góry nogami względem jego dawnego stylu życia.

 

Mimo wszystko jak widzę Twilight miziającą się z jakimś gościem to dostaję rozstrojenia zmysłów...

 

Seriously ?! Rozstrojenia zmysłów ? Głupszego określenia to już nie mogłeś wymyślić.

...Damare...

Miażdżysz system Miszczu.... Jak to jest gadać sam ze sobą ?

No nareszcie przeszło....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czego będzie się tam uczyć?

Niech zgadnę... przyjaźni? Twi kontynuuje swoje studia w szkole średniej jako człowiek. To pokazuje, że equestriański system szkolnictwa jest na niższym poziomie niż nasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie tak ogólnie jest to oklepane, Twi by odzyskać koronę/Diadem, jak już to w zapowiedzi widzieliśmy będzie musiała zostać królową jesieni. Przejdzie metamorfozę, przez co wygra to i dostanie koronę. Niestety tamta nie będzie mogła się z tym pogodzić więc zrobi wszystko by jej to odebrać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm zwyczajnie bym po hejtował ale ta humanizacja nie jest taka jak inne wiec przejdzie. 

Pomysł że znajdzie chłopaka czy jakiegoś przyjaciela jest do niczego to jest shit i tyle po pierwsze nie będzie go pewnie w kucykowej wersji. 

Z balę jesieni hmm wprost wyciągnięte z tej  bajki Monster High normalnie żenada.  

Dobra teraz coś więcej napisze na temat humanizacji  Flutter Shy jest dobrze narysowana. Apple Jack norma, Rainbow Dash Sweet raczej będzie grała w piłkę nożną, 

i jedyna rzecz którą nie cierpię w humanizacji Rariti wygląda na martwą. Pinkie Pie jej się nie da hejtować Słowo Party to chyba wszystko wytłumacza ,

Vinyl nawet nawet,  CMC Yeah s w e e t .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę... przyjaźni? Twi kontynuuje swoje studia w szkole średniej jako człowiek. To pokazuje, że equestriański system szkolnictwa jest na niższym poziomie niż nasz.

 

12 lat chodziłem do szkół, w tym trzy do szkoły średniej i gucio się tam nauczyłem o przyjaźni. Dlatego to miejsce jakoś mi nie pasuje.

Ale może się mylę i szkołą Twilight okaże się zupełnie innym miejscem :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie robi Hasbro zamiast zająć się czwartą (zapowiedzianą) serią MLP.

Wiecie, czemu zrobili Equestria Girls? Wypalili się. Wzięli pomysł z internetu, zrobiony przez fandom i sobie "zapożyczyli". Najwyraźniej uznali MLP:FiM za mało dochodowe (nic dziwnego po nieudanej 3 serii, choć bronys i tak kupują tego więcej niż dawniej rodzice córeczkom) i musieli wystawić film, by jeszcze trochę zarobić.

Panowie od finansów Hasbro, macie moje uznanie. Typowo polski spryt.

Tyle hejtowania, a teraz komplement. Ładnie narysowany ten kreskówkowy film (przynajmniej w zapowiedzi tak wyglądał), ale szkoda, że wszystko znowu będzie tylko wokoło Twi... Ja rozumiem, że całe MLP i tak teoretycznie bylo o niej, ale... no sam nie wiem jak to ująć :/

Dla mnie nie ma tam głównego bohatera, tylko Mane 6. NO powiedziałem :D

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja nie mam nic przeciwko humanizacji, jednak wiadomo że każdy bronies i każda pegasis woli formalną formę postaci, jaką przedstawiono w serialu.

 

Ogólnie interesuje mnie Equestria Girls.

A w Polsce, jeśli chodzi o trzeci sezon, odcinki cały czas się powtarzają!

Edytowano przez Alexsuz
Alex poprawia błędy ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 minut to trochę mało na skomplikowaną i rozbudowaną fabułę. Będą musieli ostro się sprężyć, aby zmieścić tutaj wyjście z Equestrii, szok Twilight, wypunktowanie różnic człowiek/kucyk, zaprzyjaźnienie się z mane 6... human 6, konfrontację, final showdown oraz powrót do Harmonii. To jest moja największa obawa, że po prostu nie zdążą i wyjdzie Magical Mystery Cure, które samo w sobie jest GENIALNYM pomysłem, ale na 120 minut, a nie 23 xD

 

Twilight znowu się mocno nabiega, mam nadzieję, że jej przyjaciółki też będą miały istotne role.

 

Z tym boyfriendem to sądzę, że Hasbro nas zaskoczy. Póki co zbytnio spoilerowali, że to będzie miłość... więc pewnie to podstęp :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 minut to trochę mało na skomplikowaną i rozbudowaną fabułę. Będą musieli ostro się sprężyć, aby zmieścić tutaj wyjście z Equestrii, szok Twilight, wypunktowanie różnic człowiek/kucyk, zaprzyjaźnienie się z mane 6...

 

Cóż, jeśli ta informacja o długości spin - offu jest  oficjalnie potwierdzona, co szczerze obawiam się o samą jakość Equestria Girls :P Już raz mieliśmy okazję zobaczyć, jak pośpiech twórców wpływa na ich dzieła - przykładem jest ostatni odcinek trzeciego sezonu, który według mnie był strasznie niedopracowany i wyglądał tak, jakby pierwotnie miał zostać rozbity na trzy części.

 

Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 70 min będzie to coś w stylu małego maratonu. Przez ten pośpiech wyjdzie z tego jakaś tam "produkcja" bez polotu. Jak już było napisane Twilie musi ochłonąć po wejściu do świata ludzi, poznać human6 itd. A co do pomysłu z chłopakiem to powiem jedno: kill it with fire! Ale tak jak powiedział Tric, pożyjemy zobaczymy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


i wyjdzie Magical Mystery Cure, które samo w sobie jest GENIALNYM pomysłem, ale na 120 minut, a nie 23 xD

Taak, podstawy do obaw w tej kwestii są wysokie... To naprawdę wielki ból, że tak zniszczyli ten ostatni odcinek tym, że... no, właśnie, był tylko tym jednym odcineczkiem.


Z tym boyfriendem to sądzę, że Hasbro nas zaskoczy.

Czy ja wiem... :ajunsure: Będzie albo przelotną miłostką albo kimś w rodzaju kumpla, tak stawiam. Mi pasują obie formy, wszystko zależy od tego, jak to przedstawią.

A co do samej humanizacji - lubię tego typu "eksperymenty". Nasze kucykowe panny wyglądają obłędnie jako laleczki, w serialu już mniej olśniewająco, ale i tak jest lepiej, niż początkowe rysunki...  :rarityderp: Ale szkoda, naprawdę szkoda że zostawili te dziwne kolory skóry, zamiast pokombinować bardziej z ubraniami, fryzurami, gadżetami, żeby było widać, że to nasza Mane6...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...