Skocz do zawartości

Wspomnienia Skazańca [slice of life] [sad]


Bester

Recommended Posts

prison_420.jpg

 

Witam, 

Jednak zdecydowałem się na publikację tego FF. Miał wylądować w koszu, najwyżej poproszę Dolara o usunięcie tematu.

 

Tak więc, jest to rozszerzona wersja mojego opowiadania na III edycję konkursu literackiego. Zajął III miejsce.

FF traktuje o wspomnieniach pewnego skazańca, czekającego na wyrok śmierci. (Wiem, sztampowe i nie wiadomo jeszcze jakie... taki miałem pomysł. Deal with it.)

 

Wspomnienia Skazańca

 

Link alternatywny: KLIK

Edytowano przez bester
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż jestem szczęściarzem to mam okazję do czytania opowiadań Bester'a przed publikacją :yay:

Piszesz świetnie, ale FF nie zasłużył na III miejsce

Tylko na I. Poważnie, prawdziwy majstersztyk

Jak już mówiłem:

-ładnie wyjaśniony motyw "zbrodni"

-opis życia skazańca bardzo dobry

-utrzymany w świetnej atmosferze

-po prostu ma w sobie to coś, co sprawia, że warto przeanalizować niektóre zdania raz jeszcze

-przypadł mi do gustu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bester wysłał mi działający link. Yay!

Opowiadanie jest świetne. Motywy zbrodni uzasadnione. Ciekawi mnie wygląd tego prawa, bo jest dość podobne do kodeksu Hammurabiego. Całość prezentuje się świetnie. Wątek miłosny jest dobry. Gratuluję trzeciego miejsca na konkursie, ale mogłoby być wyżej. Życzę szczęścia w IV konkursie (o ile weźmiesz udział).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Naprawdę dobry tekst, porządne opisy, dobra kreacja bohaterów, logicznie poprowadzona fabuła - czego chcieć więcej? :yay:

Dla mnie nie był to [sad] z rodziny wyciskaczy łez, to raczej tekst, który skłania do przemyśleń.

Zostawiłem w razie czego kilka pamiątek po sobie w dokumencie

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...