Skocz do zawartości

Opowiadania PiekielnegoCiastka[Seria][Crossover][Human][Fantasy][Violence]


Recommended Posts

Zdecydowałem, że żeby nie tworzyć od groma tematów, to będę tutaj umieszczał moje opowiadanka.


Ostatnio naszło mnie do powtórnego obejrzenia epickiego, świetnego, super anime, jakim jest Tengen Toppa Gurren Lagann. Obejrzałem i dnia następnego nawiedziła mnie myśl, by napisać fanfika w tych klimatach. Tak więc dziś koło 3-4 godzin temu usiadłem do pisania i wyprodukowałem tego fanfika.

Przyjaźń jest epicka!

Wiem, sztampowe, ale po prostu chciałem go napisać.


Informuję, że pojęcie "korekta" nie funkcjonuje przy tym fanfiku. Można powiedzieć, że dosłownie ukończyłem go przed kilkoma minutami.



I oto kolejne opowiadanie. Tym razem przytacza ono historię Piekielnego Ciastka. Jest to taka jedna z historii postaci, którą kierowałem w magicznym pojedynku. Na razie crossover z anime "Fairy Tail", choć w przyszłości może stworzę kolejne opowiadania, na podstawie światów, które jakoś poznam. Ale tylko wtedy, jak będę miał wenę.

Piekielne Ciastko


Tak szczerze mówiąc, to są to takie pomieszania treningu pisarskiego z ćwiczeniem uparcia. Dlaczego? Bo ćwiczę swoje umiejętności i jednocześnie trenuję swoją silną wolę zostają przy pisaniu, gdy reszta mojej osobowości mówi "oglądaj anime".

Ale z racji, że to głównie ćwiczenie stylu, to proszę o wytykanie błędów. Tak dla sprawdzenia tym razem starałem pisać się powolniej, ale dokładniej, i nie zrobiłem żadnej korekty. Jak wyszło? To już wy ocenicie.


Magowie

 

Piszę to już od dłuższego czasu w momentach natchnienia. Jak się podoba, to dokończę, bo mam nawet pomysł jak. Jak nie, to mam zamiar zabrać się za tą moją Wolność Wyboru, podejście trzecie. 

Ach. Wieleby dla mnie znaczyło, gdybyście napisali jakieś opinie. Wiem, że na tym forum są profesjonalni recenzenci.

UWAGA! Jest trochę przekleństw, ale bez przesady.

Chyba

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Znam ten ból, ale- po co ukrywasz linki w spoilerach? No i opisy ficków wyglądają jak ściana tekstu. Bez tych kresek, ale odstępy większe. Swoją drogą robienie zbiorczego tematu na parę ficków jest IMHO złym pomysłem. No i tagi- albo sci-fi, albo fantasy, a jak się nie możemy zdecydować to można napisać "fantastyka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...