Skocz do zawartości

Hi, everypony :)


Cupcake

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

jestem Marcin, na forum jestem od kilkudziesięciu minut, czyli jestem świeżutki...

Bronym jestem krutko... ze 4-5 miesięcy i jestem raczej takim "nawróconym haterem"- wcześniej wyłem ze wszystkiego co dotyczy poniaczy, ale obejżałem odcinek i... trochę się uzależniłem... :pblt: Jak narazie o ty że jestem bronym wie 1 znajomy, wolałe się nie odkrywać, zwłaszcza że 4/5 moich znajomych to haterzy...

Mój ulubiony kucyk, albo raczej kucyki to Rainbow i Fluttershy. Dlaczego? Bo Rainbow ma charakter przeciwny do mojego, a Flutter... bo tak XD

Interesuję się militariami, ASG, próbuję rysować, próbowałem też napisać fanfic, ale o rezultacie wolę nie wspominać... :despair:

Co do muzyki to słucham wszystkiego co co mi sie spodoba, głównie rocka, choć znajdzie się też trochę elektronicznej, hip-hopu, itp. Jedyne czego nie trawię to dubstep...

Gram w Team Fortress 2, Minecraft, Planetside 2, wszelkiego rodzaju strategie i sporadycznie w WoTa.

Bardziej przyziemnie- mam 16 lat, mieszkam w Białymstoku- taka 244 tys. wiocha w Podlaskim...

 

Mam nadzieję, że będę się z wami dogadywać :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszyscy znajomi z mojego osiedla są hejterami ale tego przed nimi nie ukrywam. Dobrze wiedzą, że oglądam MLP i mam w dupie ich zdanie ;_;

Za to, że nie trawisz dubstepu masz u mnie minusa xD Ale za elektro plusa.

Ogólnie to siema i witaj w teamie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Witam :3
 
"A człowiek, pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. I tedy oto hater został porażony tęczą, A tęcza nawróciła go na jedyną słuszną drogę" Księga Kucykowego Rodzaju, vers 5, strofa 3
 
O mnie dowiesz się na profilu i w temacie do którego link mam w sygnie :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...