Skocz do zawartości

Ostrze miłości [Z][Shipping][Przygoda][Violence][Random]


Recommended Posts

Well_that_escalated_quickly.jpg

 

Całowanie się koło martwego wilka broczącego krwią na trawę. Why not?

 

Poza tym rozdział dobry. Napięcie jest, akcja jest... <widzicie jak odhacza punkty na jakiejś liście> Shipping... <bierze gigantyczny czerwony marker i wstawia "ptaszka" na pół strony> ... jest. Zostawienie czytelnika w niepewności jest, gryfy... jest (bo jeden, ale zawsze coś). Przemoc jest. Także tego, <wyrzuca listę za siebie, słychać jak uderza o coś, co uderza o drugie coś i to wszystko zbija trzecie coś> pisze wam się szybko i efekt jest satysfakcjonujący. Jedynym co widzę na tą chwilę do ewidentnej poprawy to - miejscami nieadekwatnie użyte słowa, a także to, że nie dajecie napięciu między tą parką nieco narosnąć. Odwołuję jeszcze raz do wstawionego przeze mnie mema.

 

Moje oczekiwania?

Chciałbym żeby Gryf z nimi został. Jako więzień albo coś (W końcu Swirl nie pozwoli mu za*yey!*ać czegoś co nie jest zwierzęciem, prawda?) Mogłoby to stworzyć dosyć zabawne sytuacje na tej chmurce. I mean - srakastyczne komentarze gryfa.

A dlaczego tak? Bo walka i zabicie go albo puszczenie wolno są raczej zbyt proste. Chyba że chcece zrobić Gryfoinwazję, wtedy wypuszczenie go jest jak najbardziej wymagane fabularnie.

 

Mam nadzieję że uciekniesz dopiero jak skończysz tego fika, Lisie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Całowanie się koło martwego wilka broczącego krwią na trawę. Why not?

2. Poza tym rozdział dobry. Napięcie jest, akcja jest... <widzicie jak odhacza punkty na jakiejś liście> Shipping... <bierze gigantyczny czerwony marker i wstawia "ptaszka" na pół strony> ... jest. Zostawienie czytelnika w niepewności jest, gryfy... jest (bo jeden, ale zawsze coś). Przemoc jest. Także tego, <wyrzuca listę za siebie, słychać jak uderza o coś, co uderza o drugie coś i to wszystko zbija trzecie coś> pisze wam się szybko i efekt jest satysfakcjonujący.

3. także to, że nie dajecie napięciu między tą parką nieco narosnąć.

4. Odwołuję jeszcze raz do wstawionego przeze mnie mema.

1. No a jak... Aby było bardziej romantycznie :rainderp:

2. Jak ja się cieszę, że wreszcie coś ci w tym FF pasuje... Ale seryjnie... Nie czytaj bo nie będzie warto  :aWe6O:

3. Tyś chyba nie czytał IV rozdziału...  :lol:

4.  :wut:  <chwilę później..>  :lol:   :lol:  Nie...

Edytowano przez Lis Pustyni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym napięciem chodziło mi wyłącznie o to że klei siędo jego ust jużna drugi dzień, bo napięcie to żeście stworzyli ponownym pojawieniem się wilków i gryfa.

 

Swoją drogą, kiedy pisałęm ten post nie było jeszcze 4 rozdziału, więc mi tego łaskawie nie wytykaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This is epic! Chcemy więcej rozdziałów! Oby tak dalej! вперед до победы!

Black, ja w ciebie wierze! Elementy Harmonii w ciebie wierzą! Księżniczki w ciebie wierzą! Nie zawiedź nas bo twój styl pisania jest świetny! отличная работа!

Edytowano przez RainbowFluttershenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieze 6 ludziow nabilo ponad 1 k wejsc xd sprawdzaja czy nie wyrzucam nowych rozdzialow ukratkiem... Mam zla wiadomosc... Niedlugo bede musial wstrzymac pisanie tego ff. 20 czerwca moze byc ostatni rozdzial... Jesli ladnie poprosicie Black... To bedzie pisac dalej, ale ja trzeba ladnie i dlugo prosic xd . Wiec... Niedlugo zawieszam WSZYSTKIE prace/projekty bleble. I nie wiem czy jeszcze kiedys napisze dla was jakiegos FF.

Pozdrawiam Lisu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze tego badziewia juz nikt nie czyta. Wiec oficjalnie koniec bedzie za 2 rozdzialy

Nikt nie czyta? NIKT NIE CZYTA?!

Ja czytam i domagam się kontynuacji!!!

A tak na serio jest to zacny fanfic i sądzę, ze ma wielu czytelników, ale niewielu chce się komentować.

Chciałbym żeby był kontynuowany.

No,ale jeśli autor chce zakończyć tego fanfica, to niech i tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie czyta? NIKT NIE CZYTA?!

Ja czytam i domagam się kontynuacji!!!

 

Ja również domagam się kontynuacji !  :flutterage:

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...