Skocz do zawartości

Brohoof nr 13 (maj)


bobule

Recommended Posts

Bobul nie popsuł Brohoofa, możecie spokojnie czytać :rainderp:

 

Niestety jestem zmuszony "zabić" Mystherię za użycie w swoim tekście znienawidzonego... "ponaddźwiękowego bum". ARGHGHHGHGHGHGHGHGH.

 

Alberich zrobił ciekawy artykuł o human-pony i dosyć trafnie określił, dlaczego nieszczególnie za tym przepadam. Aczkolwiek pisząc o tym, jak prezentuje się zwyczajna fabuła:

SIgxXvj.png

Mogłeś już wspomnieć o wyjątkach w postaci ficów anty-TCB jak chociażby Not Alone - tam akurat wszystko jest na odwrót :rainderp:

 

Co tam dalej... fajny artykuł Dolara o gore, aczkolwiek spodziewałem się, że będzie obszerniejszy. Niemniej jednak, zawarł w nim wszystko to co potrzebne.

 

Nawet ciekawy tekst o Diamond Dogs, chociaż króciutki, niestety xd No ale, za wiele nie można było o nich powiedzieć. Ale jakoś mi się tak przypomina jeden fanfic, który widziałem wieki temu na EQD, opowiadający o człowieku, który zmienił się w Diamentowego Psa i stracił możliwość mowy, no i spotykał się z dużą niechęcią equestrian xd

 

Tekst o rodzinie jest całkiem niezły i faktycznie może wyjaśniać kilka dziwnych rzeczy. 

 

Podobał mi się tekst o Zecorze. I również jak Ihnes, chętnie dowiedziałbym się czegoś o niej więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zacny. Szczególnie spodobał mi się artykuł o Bronies z RPA. Nie sądziłem, ze w tak odległym kraju w ogóle ktoś może oglądać kucyki. Fajnie jednak wiedzieć, że nasza kucykowa inwazja nastąpiła nawet tam, gdzie się tego nie spodziewamy. :D Pozdrowienia dla Afryki. Poza tym plusik za art o ludziach u kucyków i vice versa. Dobry też jest art o Equestria Girls, chłodne spojrzenie na całe show z tym związane. W kąciku literackim taka w moim odczuciu taka nutka sentymentu jest co do przygód Tomka. Tej książki akurat nie czytałem, ale czytałem "Tomek na wojennej ścieżce" i miło to wspominam. Na razie chyba to tyle ;)

Edytowano przez Xan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że tworzycie Brohoofa. Gazetkę czyta się lekko i przyjemnie, posiada wszystkie potrzebne do szczęścia działy i nie przynudza. Śmiem nawet stwierdzić, że jest niemalże profesjonalna.

 

+ dla całej ekipy, że wam się chce i nie ciśniecie tym wszystkim w niebyt.

 

A ze spraw dotyczących samego numeru ;p:

KuCFOy0.jpg

Dawno nie czytałem równie zachęcającej recenzji xD. Serio!
Gwarantuję, że po przeczytaniu tego ludzie tłumnie zaczną się schodzić i czytać SAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...