Skocz do zawartości

[Zabawa] Zmotywuj Fluttershy


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dobra, nie ogarniam trochę tej zabawy, ale zrozumiałam, że trzeba motywować Flutter. No więc Fluttershy ma pewien problem. Niech lepiej ona sama Wam to wytłumaczy :> Flutteshy, mogłabyś tu przyjść na chwileczkę?

H-hej wszystkim... no nie wiem czy dacie radę mi pomóc, ale... zawsze możecie spróbować, prawda? Chyba, że nie chcecie tego... w takim przypadku możecie iść... Flutteryay przekonała mnie, że powinnam zapytać Was, bo lubicie mi pomagać... no więc Pinkie poprosiła mnie, żebym razem z moimi zwierzątkami przygotowała coś na Dzień Ziemi. Chodzi dokładnie o prezentację, jak zajmować się naszą planetą, żeby jej nie krzywdzić i żeby nam się dobrze na niej żyło. Wiem jak zajmować się naszą planetą, ale trochę się wstydzę... te wszystkie kucyki patrzące na mnie... ojej...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fluttershy, weź sobie do pomocy twoje zwierzątka, na pewno wtedy skończycie to raz dwa. Pająki -umieją tkać, Ptaki - budują gniazda to i z suknią sobie poradzą, Króliczki - będą podawać ci narzędzia Pieski - (najlepiej dobermany albo owczarki niemieckie) będą pilnować cię przy transakcji, żeby nikt Cię nie oszukał, lub okradł. Kotki - lubią bawić się kłębkami włóczki, więc załatwią ci rozwijanie nici :) Kameleon - zna się na kolorach, może coś doradzi. W razie czego dzwoń, tel. xxx xxx xxx , przyjdę i ci pomogę :)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Flatterko, mój nick brzmi Flaterka. Wiesz dlaczego? bo cie pokochałam od samego wejrzenie i wierze że jeśli chcesz to możesz i dokończyć suknie! Możesz zrobić co tylko sobie wymarzysz! Fluttershy proszę zrób to dla siebie, dla mnie, dla swoich fanów! Bądź dzielna my wszyscy Cie wspieramy i ty dobrze o tym wiesz! Prawda Flatter.? :fluttershy2::fluttershy4:

Link do komentarza
Prawda, nawet nie wiecie ile...to dla mnie znaczy :fluttercry:...spokojnie, to ze wzruszenia. Jesteście tak cudowni co aż wstyd zawracać wam głowy kolejnym moim problemem...księzniczkazaprosiłamniedocanterlotugdzieprzezmiesiącmamzrobićspismiejscowejfauny......już mi lepiej. No i się boje...a co jeśli zrobie to źle i księżniczka będzie na mnie wściekła ? Albo...albo...boje się.
Link do komentarza

Droga Fluttershy. Księżniczka Celestia - zła? Wyobrażasz sobie, że ona mogła by się na kogokolwiek denerwować? No dobrze, może troszeczkę podnosić głos, ale to nie oznacza że jest zła. Pamiętasz jak po gali miałaś swój... incydent ze zwierzętami? Jeśli wtedy nie była na ciebie zła (ba, dzięki Wam uznała galę za najlepszą noc w życiu!) to dlaczego miała by się denerwować po zrobieniu jakiegoś błędu w spisie (który można poprawić)?

Link do komentarza

Droga Fluttershy. Księżniczka Celestia - zła? Wyobrażasz sobie, że ona mogła by się na kogokolwiek denerwować? No dobrze, może troszeczkę podnosić głos, ale to nie oznacza że jest zła. Pamiętasz jak po gali miałaś swój... incydent ze zwierzętami? Jeśli wtedy nie była na ciebie zła (ba, dzięki Wam uznała galę za najlepszą noc w życiu!) to dlaczego miała by się denerwować po zrobieniu jakiegoś błędu w spisie (który można poprawić)?

Gorzej jak Księżniczka Luna się pogniewa xD

Droga Fluttershy, jesteś ekspertką w tej dziedzinie i na pewno nic się nie stanie. Poza tym będziesz miała okazję zobaczyć wyjątkowe i niespotykane okazy zwierząt, taka sytuacja może się nie powtórzyć. Będzie okazja im pomóc, i samemu czegoś się nauczyć!

Link do komentarza

Pewnie macie racje. Ale...co jeśli naprawdę pójdzie mi źle i zamiast Celesti przyjdzie Luna ? Jest wprawdzie miła...ale też troszkę nerwowa...może udam że jestem chora ?

Już raz udawałaś - Rainbow od razu cię rozpracowała. Kłamanie nie wychodzi ci najlepiej. A Luna jest nerwowa, ale ciągle nad sobą pracuje i nie drze się już jak stare prześcieradło.
Link do komentarza

No tak tylko że tam zwierzęta są bardzo nie ufne i boją się mnie trochę. Ja nie chcę by się bały ale nie wiem co zrobić by mnie polubiły.

Ze zwierzętami trzeba powoli.Od razu nie wezmą niczego od ciebie. Musisz pokazać im swoją dobroć. Dopiero po pewnym czasie można będzie bliżej podejść.
Link do komentarza

No tak tylko że tam zwierzęta są bardzo nie ufne i boją się mnie trochę. Ja nie chcę by się bały ale nie wiem co zrobić by mnie polubiły.

Fluttershy jakoś nie wyobrażam sobie złej księżniczki. Pomyśl czemu poprosiła ciebie a nie jakieś szychy z Canterlotu?? Bo ona ci ufa i musisz uwierzyć w siebie!!
Link do komentarza

Droga Fluttershy. Za pierwszym razem były nie ufne i widziały Cię pierwszy raz. Nie da się zbudować zaufania w ciągu jednej nocy. Teraz będziesz dłużej w Canterlocie i będziesz miała czas by je lepiej poznać i się z nimi zaprzyjaźnić, one tak samo. Nie przejmuj się. Na pewno wszystko pójdzie dobrze. Musisz tylko dać zwierzątkom czas. A księżniczka Luna może i jest trochę nerwowa, ale wątpię by miała się gniewać w tak delikatnej sprawie. Będzie dobrze.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...